Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne őt könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne őt könnyebben elfelejteni? Szeret-e vajon még?

Figyelt kérdés

Nem rég szakított a volt barátom..:( Sajnos még mindig szeretem... sokszor megbántottam ez tény,de nem is azért szakított velem,hanem azért,mert ő egy másik lánnyal jött össze..azt mondta szeret,de hát ő azt a másikat jobban szereti,én így gondolom :S.. még ugy jóban vagyunk,de vajon szeret-e még valahol?:S talán ha megkérdezném,akkor nem válaszolna :S

sokat vagyok a barátaimmal azóta,jól érzem magam velük,akkor sose jut eszembe róla semmi..de ha egyedül vagyok gyakran jut eszembe..tanulás közben sem róla gondolkodom...stb akkor se jut nagyon eszembe,szal valamennyire erős vagyok..de ,ha egyedül érzem magam,vagy rossz a kedvem akkor igen..

azt is tudom,hogy majd jön helyette más :(

csak nehéz...

köszönöm a válaszokat előre is..

( pár tippre vagy tanácsra lenne szükségem,esetleg bíztatásra... vagy mondjam meg neki? )


2008. dec. 3. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem beszéljétek még át a dolgot , egyszeruen mond meg neki, hogy még mindig szereted és meglátod, hogy reagál rá.azt onnan tudnád meg, hogy szeret-e még, ha féltékennyé tennéd, járnál egy másik fiúval akkor észrevennéd
2008. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyik napról a másikra nem felejtünk el senkit,így szerintem ő se még téged de azért neki is van büszkesége.Lehet elakar felejteni azért van azzal a másik lánnyal.Mondjuk nálam mindig így volt..nah meg tuti nem mondaná a szemedbe h még mindig szeret..hisz van büszkesége..na meg el is akar felejteni.Próbálj vele beszélni..mondjuk vmi buli ahol kicsit iszik és félrehívod...mert ha randira hívnád nemet mondana:)erősnek akar látszani szerintem
2008. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon.
2008. dec. 4. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd ez régi dilemma..Az a kérdés hogy el akarod e felejteni? Ha igen akkor NE azon gondolkozz hogy szeret-e még!Az, hogy milyen hosszú ideig szenved az ember ilyenkor,sok mindentől függ,pl a kapcsolat hossza..stb

Normális ha még sokáig rágondolsz...van hogy hónapokig is tart.A lényeg a döntésed.

2009. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. aug. 9. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!