Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hiányzik a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiányzik a barátom. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt a barátommal, és nekem most adódott egy lehetőség, hogy félévre kijöjjek Németországba tanulni. Az elején nagyon nehéz volt nélküle, viszont kb egy hete úgy érzem, hogy egyáltalán nem hiányzik kb nem is akarok vele beszélni semmiről. Közben azon is gondolkozom, hogy szívesen randiznék megint, meg elképzelem milyen lenne más sráccal (álmodtam is erről), és úgy érzem, hogy az sem hatna meg ha most szakítana velem. Eddig minden rendben volt köztünk, semmi komoly vita nem volt mostanában és nem is voltam más fiúkkal, hiszen a Covid miatt nem is megyek kb sehova. Van valaki, akivel történt hasonló? Eddig a két év alatt eszemben sem volt, hogy valaha szétmennénk és az elején tényleg nagyon hiányzott, most meg gyakorlatilag egyik napról a másikra úgy érzem, hogy egyáltalán nem vágyom kapcsolatra. 22/L

2021. márc. 10. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy szerelmes és valószínűleg igazán nem is voltál. Ez ilyen. Elég tipikus dolog. Majd kicsit "kiéled" magad, aztán utána az lesz a bajod, hogy nem találsz normális kapcsolatot.
2021. márc. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Úgy volna a tisztességes, ha ezt neki is elmondanád. Ne úgy csináld, mint sok nő, hogy már mással él egy éve, a barátja meg otthon várja, majd benyögik, hogy " te sokkal jobbat érdemelsz nálam."
2021. márc. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs veszekedés meg ilyesmi akkor nem tudom mi a gond.

Nagyon sokan szakítanak azért mert elmúlik a rózsaszín köd, valakinek előbb, valakinek később.

De ezek tiszta hülyék

2021. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem vagy bele szerelmes, úgy nem tud akkora fájdalmat okozni, amekkorát szeretne.
2021. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy belé szerelmes, csak jó volt vele. Nincs ezzel semmi baj, de még mielőtt randiznál legyél korrekt és mond el neki.
2021. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem randizok senkivel, amíg nem vagyok biztos benne, hogy mit akarok. Egyelőre biztos nem fogok szakítani, csak kiváncsi voltam, hogy mással is történt e már ilyen a kapcsolata közben. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. márc. 11. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!