Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem enged találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem enged találkozni a barátnőmmel. Borzasztó féltékeny, azt hiszi összetalálkozunk fiú ismerősökkel, emiatt sehova nem mehetek nélküle.. Miért viselkedik így? Tényleg nem adok okot féltékenységre.

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 12:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Még most dobd!!

Ez csak rosszabb lesz!

2021. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Érdemes bízni, abban hogy változni fog? Esetleg ha közösen elmegyünk psichológushoz?
2021. márc. 21. 12:04
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem!
2021. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Nulla az önbizalma!
2021. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Az nem jó ha ennyire bizalmatlan . Mi az hogy nem enged ? Nem tilthatja meg neked hogy találkozz a barátnődddel.

Ha te ezt még is hagyod neki, ez előbb utóbb fullasztóvá fog vállni .

2021. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%

Ha már most így viselkedik mi lesz később?

Szerintem minél előbb hagyd el, ez nem normális,én ilyet soha sem tennék meg,ez már beteges amit művel.

23F

2021. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy nem enged? Az ilyenektol azonnal menekülj, el fogja marni a barataid mellőled! Keress egy normalis pasit! Nem fog soha megváltozni, ha vele maradsz, sokat fogsz szenvedni, azonnal dobd!
2021. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, változni fog. Pár év és dolgozni se mehetsz, a családoddal sem tarthatod a kapcsolatot, az utcára is csak engedéllyel teheted ki a lábad, vagy díszkísérettel. Porig rombolja a maradék emberi méltóságod és utána már erőd sem lesz lépni.

Ez az ember annyit se ér, mint a kutyaszar ami a talpadra ragad séta közben, te meg ennek akarod feláldozni az egész életed? Gondolkozz már.

2021. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%

Én évekig tűrtem férfiként ,de belerokkantam agyilag!

Te ne vard meg!

2021. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Gáz,mert igazából terrorizál és az a fontos neki,nem a féltékenység.
2021. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!