Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neha kepes vagyok sokat panaazkodni. Na de a lenyeg h tavkapcsolatban vagyunk es mivel az egesz csaladom koronavirusos lett karantenba vagyunk de 1 honapja lesz mar h nemlattam baratom. Miert mondta azt? Lent a tobbi

Figyelt kérdés
Ugy tett a baratom h ugyerzi lelkiszemetes meg h nemjo ez a videhivasozas h nembirja. Meg h rossz. Felek kihul a kapcsolatunk es mar nemolyan lesz mint regen. De nemtehetek rola h elkaptam szuleimtol. Csak szegenynek az is rossz h szulinapjan se tudtam ottlenni szte ez is. Aztmondta a jatekkal elmegy az ido. De nemtudok mit tenni. 1 eve vagyunk egyutt.
2021. márc. 25. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Te jóságos isten de baromi unalmasak már a kérdéseid.... nincs egy barátnőd, akinek elrinyáld ezeket minden héten? Komolyan rettenetesen buta és értetlen vagy, feleslegesen írod ki ide mindig ezeket, az első mondatod után felismerhető, hogy te vagy a 20 éves kiscsaj az 1 éves távkapcsolatával és szerintem durván fél éve MINDEN héten ömleszted ki a kérdéseid ide, minek vagytok egyáltalán együtt? Annyira 0 a problémamegoldás köztetek, hogy úgyis szakítani fogtok, minek erőlteted? Melletted senki nem fog megmaradni, amíg így viselkedsz.
2021. márc. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen 20 éves kiscsaj? Nemtudom kiről beszélsz?:)
2021. márc. 25. 07:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Ummmm... távkapcsolatban vagyok, most a vìrus miatt november óta nem láttuk egymást (amúgy 1-2 havonta találkozunk). Szóval azért nah :D
2021. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
#2 aranyos vagy, hogy most elkezdtél tök máshogy írni, gondolván, hogy ezzel majd megváltozik minden, de 1 mondat után felismerhető a fogalmazásod. Múlthéten is írtál ki kérdést, hogy a szüleid covidosak lettek és emiatt nem tudsz menni a barátod szülinapjára, gyakorlatilag minden héten jössz az idiótábbnál idiótább kérdéseiddel a működésképtelen kapcsolatodról, unalmas.
2021. márc. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom kirol beszelsz
2021. márc. 25. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem azért van a párunk hogy állandóan panaszkodjunk neki. Ezeket az embereket hívják energiavámpírnak amilyen te vagy.
2021. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Unalmas vagy már. A stílusodról és a borzalmas írásképedről azonnal fel lehet ismerni a kérdéseidet.
2021. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!