Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitcsináljak? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitcsináljak? Ti mitcsinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel jártam egyszer, de szakítottam vele mert nem lettem belé szerelmes. Most megint kavarunk, és tetszik de nemtudom szeretem-e, mert mikor nemlátom sokáig akkor van ugy h egy ideig nagyon hiányzik, állandóan rá gondolok, de van olyan is h nem hiányzik és nem nagyon gondolok rá. Ez mitől van? Ő nagyon szeret, látom rajta meg mondja is sokat és tudom h bármit megtenne értem. Nem tudom járjak-e vele? Akitől eddig megkérdeztem aztmondták igen, mert lehet h ennyire senki nem fog soha szeretni mint ő. Amúgy átlagosan néz ki, de nagyon aranyos fiu:) Ti megpróbálnátok?
2010. aug. 19. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor unatkozol rá gondolsz amikor nem akkor nem.

Ilyen egyszerű

2010. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Próba szerencse ;)
2010. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ennek baromira nincs értelme...

én is voltam ugyanilyen helyzetben, néha hiányzott, mikor magamhoz tértem, nem. de nem voltam szerelmes. a végén kiderült, ő sem szeretett annyira, mindketten adtunk egy esélyt a másiknak XD


érdemes várni inkább, egy évre rá eljött az igazi, az esküvőt tervezzük :) 20/L

2010. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De valamikor meg nagyon hiányzik és ha nem látom rossz kedvem van. Akkor ezmiért van?:S
2010. aug. 19. 23:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szeritnem próbáljátok meg. nincs mit vesztenetek:) a szerelmet soha nem szabad túl komolyan venni.
2010. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, várok még!:):D
2010. aug. 19. 23:19
 7/9 anonim ***** válasza:
biztos teljesen bele szeretsz, csak így, hogy nem engeded magadhoz közel, soha sem fog ez megtörténni, adj neki esélyt.
2010. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt az is gond lehet, hogy nem találkoztok túl sűrűn mondjuk ez legyen heti 1 alkalom, nem beszéltek és vagytok együtt túl sokat személyesen egymás mellett és nem tudjátok rendesen kiismerni egymást. Ezért nem is lehetsz teljesen biztos az érzéseidben mert nem tudhatod pontosan , hogy mit várhatsz tőle, az hogy telefonon vagy esetleg neten beszélgettek az sosem ugyanaz, meg kell próbálnotok sűrűbben találkoznotok személyesen. Hogy jobban kideríthesd TE mit érzel iránta illetve hogy vajon az ő érzései pontosak e irántad.


Szóval egy esélyt szerintem kaphatna ez a kapcsolat. Amúgy meg te szakítottál vele te küldted el amúgy így neked kellene most lépned. És igen ettöl függetlenül nagyon is hiányozhat mertt lehet h mikor veled van együtt vagytok akkor kiegyensúlyozott vidámabb és magabiztosabb vagy. Adj egy esélyt ennek a dolognak.

2010. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy köztes állapot. Több mint barát de kevesebb mint szerelem. Legyél vele többet együtt;)
2010. aug. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!