Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha először alszotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha először alszotok a barátotokkal, miben alszotok?

Figyelt kérdés

Ha még nem tervezitek a szexet ☺️

21l


2021. márc. 28. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ágyban.
2021. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Viccet leszámítva: rövid ujjú, rövidnadrág.
2021. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom, hálóing+sort vagy valami cuki pizsama? Nekem egy jó ideje van párom és nem emlékszem hogy volt az elején, de azt hiszem így aludtam vele egy osztálykiránduláson a gimiben. Persze hogy nem volt szex ilyen helyen, és nem is jártunk még.
2021. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Én vittem magammal pizsit (rövidnaci+top), de mikor elmentem zuhizni felajánlotta egy pólóját és rövidnadrágját, úgyhogy végül az övében aludtam.
2021. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
4# Miért vetted fel az övét? Nem volt kényelmetlen övben aludni?
2021. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2 barátom volt és mindkettőnél abban aludtam, amiben amúgy is szoktam (sima pizsama). Nem csináltam belőle nagy ügyet, én az ilyen kérdésekkel úgy vagyok, hogy nem akarok olyannak tűnni, amilyen nem vagyok (ebben a kérdésben olyannak, aki szexi szaténhálóingben alszik). Csak kényelmetlenül érezném magam. Jobb ha olyannak ismer meg már az elején is, amilyen valójában vagyok.

Amúgy egyikőjüket se zavarta egyáltalán, nem ábrándultak ki belőlem és semmi ilyesmi, teljesen jó volt a sima pizsi. És én is jobban éreztem magam abban.

2021. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha már ott alszok,tuti lesz szex,úgyhogy nem cipelek pizsit.
2021. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Alvás szex nélkül? Jézusom kérdező...
2021. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sima póló és melegítő nadrág, vagy bugyiban. Szerintem ezt nem kell nagyon túl gondolni.
2021. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ott alvás szex nélkül?

Egyébként nemrég aludt nálam elöször a pasim. Én topban és bugyiban aludtam. Ő pólóban és boxerban.

2021. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!