Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alábbit mondta a pszichológ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbit mondta a pszichológusom, és nagyon betalált. Nektek mi róla a véleményetek? Igaz lehet? A téma a domináns nő.

Figyelt kérdés
Azt mondta a pszichológusom, hogy a domináns nők csak hiszik, hogy domináns férfit keresnek, de valójában nem. Hisz megszokták a dominálást, tehát szubmisszív férfit keresnek. Valójában a szubmisszív nők keresnek domináns férfit. Domináns nő nem lenne együtt dominás férfival, mert nem viseli el, hogy a kiadja a gyeplőt. És önismereti hiba, hogy ha egy domináns nő megharagszik a párjára, amiért nem elég domináns. A domináns nőknek fel kell ismernie, hogy csak hiszik, hogy domináns férfire van szükségük, mert ha arra lenne, akkor olyannal lennének, és nem próbálnának irányítani. A domináns nőnek fel kell ismernie, hogy szubmisszív férfit keres, tehát nem megharagudni a férfira, amiért az "nem elég domináns".
2021. máj. 5. 16:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Hiányolom az írásból a domináns szót, nincs elégszer leírva.


Amúgy pedig sosem voltam híve az agyonboncolgatásnak.

2021. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez ebben a formában hülyeség. Olyan sztem nincs fekete-fehéren, hogy ez a nő / férfi domináns, ez a nő/férfi meg szubmisszív, hanem egy skála van. Attól, hogy valaki nem teljesen szubmisszív, vagy a tipikus őskori nőképnél dominánsabb, attól még nem feltétlen akar uralkodni a másik felett, és vágyhat önmagánál dominánsabb típusú emberre.
2021. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Egy pszichológus soha nem fogja ezt mondani.
2021. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető hiba, ha valaki, főleg pszichológus ilyen sarkosan gondolkodik. A párkapcsolatok nem így működnek, egészségesen 2 ember folyamatosan hullámzó tematikája, nagyon kevesen mindenben egységesek. Az emberek szexuálisan, párkapcsolati szempontból, a mindennapokban merőben ellentétes viszonyokat tudnak kialakítani.
2021. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
"A Nők nem szeretik sem a bólogató kiskutyákat, sem az ordító majmokat. Azt szeretik, ha csendben lépked mellettük az Oroszlán”.
2021. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
6# hú hát írtam egy csomó dolgot mire ezt elolvastam. mást nem is érdemes hozzátenni.
2021. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%
1-es, besirtam 😂😂😂😂😂
2021. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Nem sokat olvasgattal meg a pszichologiarol, hogy ennyire bena felteveseid vannak, ugye? A vilag ennel joval komplexebb a leegyszerusitesek miatt pedig pont a lenyeg veszik el.
2021. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Az volt az hastájéki benyomásom, hogy az, hogy ennyit emlegeted a "domináns" szót, az azt jelenti, hogy ilyen téren biztonytalan vagy magadban, és domináns szeretnél lenni, vagy annak tűnni.


A pszichológus nem biztos, hogy azt akarta mondani, hogy te domináns nő vagy, csak nem vallod be magadnak, lehet azt, hogy ha ennyire erős pasira vágysz, akkor talán mégsem vagy annyira domináns. Az ellentmondás mindenesetre biztos.


Nekem inkább az a tapasztalatom, hogy az irányítani szerető nőknek gyakran van egy szerepkonfliktusa: ha a párkapcsolatban ők irányítanak, akkor nem érzik magukat biztonságban, ha viszont nem ők irányítanak, akkor meg nem érzik magukat komfortosan. Gyanítom arra utalhatott a pszichológus, hogy a boldog párkapcsolat érdekében mindenképp fel kell oldani az ellentmondást.


Máskülönben elég butaságnak hangzana, mert egy domináns nő miért ne vágyhatna egy még dominánsabb pasira?

2021. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A domináns és a szubmisszív mindkettő egy szélsőség. Az emberek többsége valahol a skála közepén van, ki erre hajlik jobban, ki arra. Én határozott vagyok és megszoktam, hogy irányítok, intézkedem, de nem vagyok domináns ennek ellenére sem és nem vonzanak a töketlenek. Sőt, az ágyban szubmisszív vagyok, viszont sosem tudnék egy konkrétan domináns férfivel élni, mert a hétköznapokban nem engedem, hogy beleszóljanak a dolgaimba, viszont én sem akarom terelgetni a másikat. Én az egyenlőségben hiszek, és abban, hogy ki ezen a területen, ki azon dominánsabb.
2021. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!