Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok többsége az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége az idősebb pasikra bukik. Ezek szerint mondjuk 17 évesen több esélyem van összejönni vkivel, mint 1-2 évvel korábban?

Figyelt kérdés

Ugyanis alig 2 hónap és 17 leszek és még nem volt b.nőm, de szeretnék és gondoltam, hogy így lehetne-e több esélyem a fiatalabb (14-15 éves) lánynál? Abba ne menjünk bele, hogy nagy-e ez a korkülönbség, mert szerintem nem az :)


Persze azt tudom, hogy ha valaki eleve béna, azon nem segít a kora :D de nekem még nem is volt sok alkalmam próbálkozni, szóval... nem hinném, hogy béna lennék :D



16/f


2010. aug. 26. 12:06
1 2
 1/19 Funktasztikus ***** válasza:
alap:D
2010. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem akarok durva lenni, de a fiuknál a tapasztalatlanság az MAJDNEM egyenlő a bénasággal...de lehet hogy jobban tennéd ha előbb idősebbekkel kezdenél te is, tőlük tanulnál pár dolgot és azután keresnél magadnak fiatalabb barátnőt. a lányok nem azért keresnek idősebb pasit mert jól hangzik a kora, hanem mert általában a korral jár a tapasztalat. és a fiatalabb lányok a tapasztalt srácokat keresik.
2010. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha 17 evesen meg nem probalkoztal, honnan veszed, hogy nem vagy bena? En 12 evesen is probalkoztam, igaz, az nem jott ossze...
2010. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem tapadtak rád a csajok, ezután sem fognak csak azért, mert 17 lettél...
2010. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Azért nem szabad általánosítani, nem feltétlenül van ez így, sok mindenen múlik. A lányok általában azért szeretik az idősebb srácokat, mert ők már kicsit komolyabban gondolkodnak mint a korabeliek... Ma már talán az is benne lehet sajna, hogy "mert az menő"! Senki nem tiltja meg azt hogy barátkozz, ismerkedj a fiatalabb korosztállyal, vagy esetleg kapcsolatot alakíts ki velük, viszont vigyázz, mert amire te vágyhatsz már esetleg, arra még nem biztos, hogy a partner is készen lesz. Csak akkor keress fiatalabbakat, ha ezt eltudod fogadni!
2010. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ne bántsátok már... szerintem próbálkozz fiatalabbaknál :)
2010. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

kép nélkül nem lehet eldönteni..Lehet azért nem volt bnőd mert nem nézel ki olyan húdejól.mert 16évesen is sok fiatalabb lány bukik egy fiúra ha helyes,és jófej.

De az is lehet h jól nézel ki csak jó nagy egoista vagy..

az h 17lettél nem jelent semmi mást..:D

amúgy a lányok az idősebb,és a velük egyidős pasikra is buknak:D


14/L

2010. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*ettől még próbálkozhatsz:)
2010. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Először is gagyi válaszával tökéletesen egyet értek, viszont a 14/L-éval nem igazán.

Nem feltétlen néz ki rosszul és nem is kell, hogy ego legyen.

Lehet, hogy csak visszahúzódóbb, vagy még nem volt olyan lány, aki nagyon megtetszett volna neki.

Nem kell hibáztatni őt.

Egyébként még van időd, de én is inkább az idősebb fiúkat szeretem. Ez pedig állítólag azért van ált., mert a fiúk később érnek, mint a lányok. Persze kivételek mindig vannak.

18/L

2010. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

igen, azért nem tapadnak rám a csajok, mert nem nézek ki jól... és most ez ellen mit tehetnék? mondták már, hogy aranyos vagyok, mondták azt is, hogy hánynak a képemtől, szóval VAN akinek bejövök


ami a bénaságot illeti: nem tudom, hogy bénázok-e, ezt egy külső szemlélőnek kéne megmondani, de olyan meg nincs... nem mondom, hogy jól csajozok, de azt sem, hogy nem jól; lesz majd még alkalom, hogy rájöjjek :)

2010. aug. 26. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!