Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet még elfogadni, elnézni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A párom már nem először tette, de több mint egy hónapig azt hazudta, hogy dolgozik, és mindent megtett a hazugság érdekében. Elment reggel itthonról, majd mikor én is elmentem, hazajött. Még mesélt is róla, hogy mi volt, és véletlenül sem csinált itthon semmit, hogy a hazugság minden szempontból állja meg a helyét. Kiderült, kiakadtam, de beteg vagyok, gyógyulófélben, néha szükségem van segítségre, nem tudom mit tegyek. Már majdnem túlléptem ezen, már elvileg dolgozik máshol, de tegnap mennem kellett még munka után, utazni és ügyeket intézni másik városba, és mondom, nem tudom hogy fogom kibírni ezt a buszozást és odajutást ebben a forróságban, nagy megpróbáltatás lesz nekem. Erre azt mondta: más is kibírja, ne sajnáltassam már ennyire magam! Nagyon csúnyán beszélt velem, ordibálva, zengett a ház.. 26cm vágás van a nyakamon, tudom, hogy nem megy minden ugyanúgy mint régen, de egyáltalán soha nem hagytam el magam, 2 hónapig voltam itthon a műtét után, és mentem dolgozni. Most is mellékállásom is van, helyette is robotolok azóta is, mert ő ha úgy tartja kedve nem dolgozik. Tényleg ezt még el lehet fogadni? Úgy érzem, túlcsordult a pohár, nagyot csalódtam, és lesz ami lesz, ezt tovább nem akarom vele, mert ha a legkisebb együttérzés sincs benne felém, akkor szeretet sincs. :(

2021. jún. 25. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Dobd ki, ha a te házad. Te is tudod, hogy az a hapsi egy őrült.
2021. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
ez egy pszichopata
2021. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Ezt biztos nem! 1 hónapig hazudni, tettetni, hogy dolgozik, az nagyon durva. Az meg hab a tortán, hogy még csak normálisan sem tud beszélni, vagy egy kis érzelmi támogatást sem mutat.
2021. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan jön mostanában ez a sok, nőn élősködő pasi?
2021. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy parazita. Ki kell vágni jó messzire.
2021. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem látjuk a teljes képet, de én ezt nem engedném meg. Ezek a szösszenetek szakító oknak számítanának nálam. Önállóan is. Így együtt meg pláne...
2021. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én sem engedtem meg, sajnos volt már ilyen, és akkor is elmondtam neki, hogy jobb ha tudok róla, együtt megoldjuk, segítek keresni, de ennek semmi értelme. De minden hiába, orvosi eset, többet már nem tudok rajta segíteni.
2021. jún. 25. 13:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, segíts magadon. Ez a faszi egy elmebeteg, ne tedd tönkre magad még jobban. Neked nyugalomra és biztonságra van szükséged, nem egy hazug pszichotikus vadállatra, aki ráadásul élősködik is rajtad. Azonnal pakold össze a cuccát és soha viszont nemlátásra. Ennél egyedül is sokkal jobb és könnyebb, hidd el.
2021. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sajnos 2 embert látok benne, van egy idegbeteg, aki a legkisebb dolgon 1000%-on pörög, és gonosz, nemcsak idegenekkel hanem velem is, és ordibál, öntörvényű, azonnal egyedül dönt, mert neki úgy jó, aztán jön a másik, az úgysem engedlek el, mert szeretlek kincsem.. De ezt hogy lehet bírni, mert nem tudni előre, hogy mikor melyik van itthon.. :(

És már régóta ott tartunk, hogy a rossz sokkal több mint a jó.

Pl. a műtétkor otthagyott a kórházban, amikor éppen halálra aggódtam magam, mert azt sem tudtam, hogy túlélem-e, mert neki el kellett jönnie.. és én hol számítok akkor?

2021. jún. 25. 13:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem számíthatsz rá, gondolkodjál már. Ez az üngyürübüngyürü ígyszeretlek úgyszeretlek egy kamu, egy lófax, semmit nem ér. Ne a szavait, hanem a tetteit figyeld. Aki szeret, az áldozatot hoz érted és a nehéz pillanatokban is melletted áll. Nem hazudozik hónapokon keresztül. Nem használ ki, mert fobtosabb vagy neki saját magánál is. Nem beszél és nem bánik így veled. Ezeket el tudod mondani erről az emberről? Nem? Akkor mégis mi a bánatra vársz?
2021. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!