Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a barátoddal/barátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a barátoddal/barátnőtökkel, ha kiderülne, hogy véletlenül megcsalt részegen, de nem jelentett semmit, még mindig téged szeret?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 00:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az is megcsalás. Ha nem bírja a piát, akkor ne igyon annyit.
2021. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
18%
Engem nem lehet megcsalni. Poliamór vagyok. Nyugodtan csináljon dolgokat másokkal is, azért nem csak ketten vagyunk ezen a bolygón, hogy ne csak egamással legyünk.
2021. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

Ha a hátam mögött tenné, pláne ha megpróbálná letagadni, akkor igen.

De teljes egyetértésben ha elmeséli a történteket, ezen felizgulva egy jót dugtok egymással is, úgy nem is megcsalás. Ha végig is nézheted amikor élvez a párod valaki mással - amikor nem azzal vagy elfoglalva, hogy eljuttasd a csúcsra, hanem semmi másra nem figyelve élvezheted a látványát hogy milyen jó annak akit állítólag szeretsz - az is nagyon izgalmas. Ez inkább erősíti a kapcsolatot és bizalmat egymás iránt, nagy marhaság lenne ezért szakítani. Erről szól a nyitott kapcsolat. Aki nem próbálta, akiben a vak féltékenység munkál, az ezt nem érti, és sok élményről, élvezetről marad le.

2021. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
13-as, nálad a baj nem kicsi ...
2021. júl. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 60 éves vagyok, de véletlenül nem szexeltem senkivel!


Pedig régebben még ittam is.


A részeg ember nem mond, tesz mást, mint amit szeretne, max lazábban mondja, vagy teszi.

2021. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
60%
Ne igyon ha nem birja. Maradjon meg mindig embernek.
2021. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
62%
Én se bírom a piát. Ezért mindig mértékkel iszom. Egyébként meg a pia csak oldja a gátlásokat és részegen kimondjuk és megtesszük azokat a dolgokat amiket józanul nem tennénk meg.
2021. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%

14-es Amíg nem próbáltad, ne ítélkezz!


Tudom, nem szokásos amit írok, egy önző, csak dugni akaró férfi, vagy egy "megfogtam magamnak, most már nem akarok tovább versenyezni, veszekszem vele, nehogy másra nézzen" módon gondolkodó nő nem értheti meg.

Mi a legnagyobb egyetértésben élünk, ugyanúgy imádjuk egymást mint amikor összejöttünk. A szabadság kölcsönös, egyikünk sem sajátítja ki a másikat merő önzésből, féltékenységből. Miért kell veszekedni azért, ha volt a másiknak egy izgalmas napja? Utána úgyis hozzád jön haza, elmeséli az élményét, keféltek rá egy jót. Mennyivel jobb így, mintha titkolózni, hazudozni kellene! Nem vesztettél, hanem nyertél vele! Egy boldogabb, ragaszkodóbb férjet, feleséget, aki miért is hagyna ott, hol talál ilyen szabadságot, ekkora bizalmat és szeretetet.

Mindennek a feltétele természetesen a kölcsönös és feltétlen bizalom, szeretet egymás iránt, amire sajnos nehéz rátalálni!

Persze van, amire vigyázni kell, ennyivel tartoztok egymásnak.(tisztaság, hogy ne maradjon rajtad a szerető illata, nedvei, a betegségek elleni védekezés, a nem kívánt terhesség elkerülése stb.)

2021. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak véletlenül szakítanék.
2021. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
18-as győzködhetsz és azt is csinálsz amit akarsz, de ez akkor sem normális. Soha nem fogom kipróbálni! Bocs
2021. júl. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!