Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti ugyanolyan adagot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti ugyanolyan adagot szedtek az ételből a férfi pártoknak, mint magatoknak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 13:37
A kérdező szavazást indított:
Nem, hiszen egy férfi kalóriaigénye magasabb
Igen
51 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Hát igazából mindig többet szednék, mert szeretem és jajj egyél még drágám (ilyen idegesítő nagymama feeling) XD De valójában kb. Annyit eszik mint én, mert ilyen kis vékony.
2021. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de nem azért, mert nagyobb a kalória igénye, hanem mert életem végéig diétán vagyok, ő pedig nem. Egyébként annyit szedek (ha éppen én szedek neki) amennyit kíván. Többnyire szed ő magának, nem gyerek.
2021. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%

A párom 188cm 95kg

Sokkal többet eszik nálam.

2021. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Az én párom tud magának szedni. Annyit szed, amennyit meg akar enni.
2021. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Magának szed, felnőtt ember. Ő tudja, hogy mennyit szeretne enni, hogy mennyihez van étvágya. Mivel elég keveset eszek, ő mindig többet eszik, szóval pláne nem lenne értelme, ha én szednék neki.
2021. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is mindenki magának szed, de ha néha én szedek mindkettőnknek akkor általában neki többet szoktam, ennek egyszerű oka van, ő többet tud enni én meg nem :D
2021. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Változó, hogy hogyan szedünk, például ha ott állok a forrón kivett tepsi mellett akkor szedek mindenkinek, ha a férjem főz akkor ő, ha nagycsaláddal leülünk akkor szed mindenki magának.

Nálunk a "fiúk" kicsit többet esznek a "lányoknál", úgy fél adaggal többet nagyjából.

2021. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Mi magunknak szedünk többnyire (én például nem is szeretem, ha az én kajámat más szedi ki), de ha én szedek neki, általábban nagyobb adagot, mint magamnak. Az már egy más történet, hogy kétszerre eszi meg, de biztos, ami biztos 😃.
2021. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanannyit szedunk egymasnak, aki akar meg enni, az felkel es szed maganak.
2021. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanannyit. Én próbálom tartani a súlyom, neki meg fogynia kéne. Szóval win-win. Más kérdés, hogy néha alálövök a mennyiségnek, és mindketten éhen maradunk :D
2021. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!