Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő hetero...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő hetero nők! Nálatok hány férfi orgazmusra jut egy női?

Figyelt kérdés
Mivel név és arctalanul válaszolsz, kérlek, ne szégyellj őszintének lenni!!! Szoktad eljátszani is, hogy mekkora orgazmusod van, csak hogy a párod jól érezze magát?
2021. júl. 12. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem szoktam eljátszani. Van, hogy nem tudok ott lennu teljesen fejben, sok minden közrejátszik. Olyankor hiába bárminemű kényeztetés, nem megy. Normális férfi ezt megérti és nem veszi magára.
2021. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem játszom el
2021. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Az exem szörnyű volt az ágyban, rendszeresen eljátszottam, csak hagyja már abba.

A férjemmel jó, vele kb. egyenlő az orgazmusok száma, talán egy kicsivel vezetek.

2021. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem játszottam el semmit. Még a kapcsolatunk legelején (az első közös szexünk előtt) megkért, hogy soha nem játsszak el semmit, hanem mindig legyek vele őszinte. A exe többször csak eljátszotta az orgazmust, és amikor ezt megtudta, nagyon rosszul esett neki.


Az elején kellett egy kis idő, mire egymásra találtunk ilyen tekintetben, de azóta nagyon jó minden. Általában egyenlő az orgazmusaink száma, nekem néha egy-kettővel több.

2021. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Sose játszottam még el. Szinte minden együttlétnél van orgazmusom.
2021. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk szerintem 5-re jut egy női. Én sem játszom meg az orgazmust, nem is akarom, és nincs is annyi orgazmusra igényem mint a páromnak. Persze volt már, hogy nem sikerült, előfordul az ilyen, de akkor sem játszottam meg, elmondtam, hogy majd legközelebb és kész.
2021. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Legalább 2-3x annyi volt/van nekem, mint a férjemnek, rendszeresen duplázok, triplázok, mire ő elélvez.
2021. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%
szerinted ő élvezi, hogy te nem élvezed? nem hiszem, hogy van olyan önző, hogy csak az ő élvezete számítson és a tiédet leszarja
2021. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Mivel nekem a 23 életévem alatt nem volt egy orgazmusom se még, így nálunk az az arány, hogy neki mindig van, én meg élvezem a szexet más módon.

Nem tudom, hogy lelki eredetű-e a dolog, vagy miért nem megy, de valami blokkolja. Egész tinédzser koromban próbálgattam kézzel, eszközökkel. Utána azt hittem én vagyok a béna, de mikor se az egyéjszakás alkalmakkor, se az exemnél, se a mostani páromnál nem ment, rájöttem, hogy itt másról lehet szó.


Párommal baromi jó a szex, ügyes, de nem megy vele sem. Ő pedig erről tud. Ezt gondoltam normálisnak, hogy elmondom neki, hogy ez van, nekem nem megy, ettől még imádok szexelni vele, szoktam kezdeményezni is rendszeresen, csak én nem élek meg orgazmust, mert képtelen vagyok rá.


Biztos vagyok benne, hogy ennek az oka, hogy 14 évesen a "beleegyezésem nélkül" vették el a szüzességem. Értsd leitattak, bedrogoztak egy olyan házibulin, ahol csak egyetlen egy embert ismertem, de benne nagyon bíztam. Hülye voltam és naiv, bánom az első percet amikor megismertem azt a fiút, bánom hogy miatta hazudtam anyának a hollétemről, bánom hogy felnőttesen akartam viselkedni, bánom hogy nem voltam elég bátor ahhoz, hogy elinduljak amíg még tudtam...


Lényeg a lényeg, nálunk ez a felállás, lemerem írni pont ezért mert anonim oldal. Ha bárki, bárki az égvilágon "küzdd" még ilyennel, hogy képtelen az orgazmusra egyedül, mással is, az írhatna üzenetet. Jó érzés lenne tudni, hogy nem vagyok egyedül :(


23L (és 3 éve vagyunk együtt a párommal)

2021. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon könnyen elélvezek, így egy szex alatt általában 2-3 orgazmusom van, ha nagyon sietünk, mert pl gyanús, hogy a gyerek nemsokára felébred, akkor megelégszem 1-el is. A férjem egylövetű, ő csak egyszer élvez el, utána leghamarabb 12, de inkább 24-36 óra kell neki, mire ismét képes lesz rá. Szóval ő biztosra megy, hogy úgy igazán jól elintézzen minden egyes alkalommal, mert nekem a libidóm is magasabb, mint neki.

Volt már rá példa, hogy nem élveztem el, nem hazudtam róla. Minek, semmi értelme. Megjátszani még életemben nem játszottam meg orgazmust, pedig nem a férjem az első partnerem az életemben. Ha nem, hát nem, ez ilyen, majd legközelebb jobb lesz. Nem vagyok a magam ellensége, hogy egy ilyen témakörben azt mondjam, hogy valami jó, amikor nem az. Ez nem az anyós főztje, hogy hosszú távon magamnak tegyek jót a hazugsággal.

2021. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!