Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti akik kiszolgáljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti akik kiszolgáljátok a férjeteket meg megcsináltok mindent helyette, nem érzitek rosszul magatokat, hogy cselédek vagytok a saját otthonotokban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 11:59
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
84%
De
2021. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Akkor miért csinálod?
2021. júl. 17. 12:08
 3/46 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok cseléd. A gondoskodásom és a figyelmesség a csak a szeretetem egyik kifejezése. Ha nekem ez örömet okoz, miért ne tenném meg
2021. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
#3 Miben merül ki nálad a gondoskodás?
2021. júl. 17. 12:29
 5/46 anonim ***** válasza:
44%
Pl mindig elkészítem az ételét, a kedvenc kajáival várom haza. Elkészítem a reggelijét, ebédjét bepakolom neki. A reggeli teája készen várja, mire felébred. Tiszta a ház, a ruhái. Intézem a hivatalos ügyeket, az övéit is.
2021. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

😂😂

Tehát van egy nagy, életképtelen gyereked.

Hívhatod te ezt gondoskodásnak, de elég férfiatlan egy herének tűnik:D

2021. júl. 17. 12:38
 7/46 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki azt gondol amit akar 🙂 nekem így jó 🙂
2021. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Mivel ő tart el. Egyebkent pedig, szeretek róla gondoskodni! Imádok főallásu anya, feleseg lenni! Ha megtehetjük, miert menjek vissza GDP.t lapátolni a multihoz, ha igy jobban erzem magam
2021. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
64%
Egyrészt de, cseléd vagyok. Nem lehet rábízni sok mindent, mert nem tudja megcsinálni. Másrészt évente kétszer luxus nyaralásra visz, és nem várja el, hogy bármit is fizessek bele. Emberileg nagyon ott van, boldog vagyok vele. Nekem ez így abszolút rendben van, mert volt már sokkal rosszabb is.
2021. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

#10 Az az évente kétszeri pár napos nyaralás megéri, hogy az év többi 300 valahány napján csicskája legyél egy palinak, az igen szomorú:D

#9 Szép hogy te kiteljesedsz abban hogy takaritasz, fozol, mosol egesznap egy felnott meg egy kisebb gyerek utan, az ám az életcél:D

2021. júl. 17. 14:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!