Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy már féléve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy már féléve együtt vagyunk és fontosabbak neki a barátai közben meg azt mondja hogy szeret és nem akar elveszíteni? !

Figyelt kérdés
mikor a barátommal gólyabálon voltunk reggel mentünk haza fele és még volt ott pár haverja is és már nem is tudom min de összeszólalkoztunk és az jött ki az egészből hogy feltettem neki a kérdést hogy ki neki a fontosabb én vagy a barátai és erre ő azt mondta hogy a barátai és nekem ez annyira rosszul esett hogy sírni tudtam volna és ezek után nem is értem hogy miért vagyunk együtt nem az lenne a természetes hogy én legyek neki a legfontosabb persze ez nem azt jelenti hogy ne is legyen a barátaival de mi értelme van ha nem is tart fontosnak erre ő azt mondta hogy nagyon szeret és én is fontos vagyok neki de a barátai fontosabbak de nem mindegyik! Mondom köszi ezzel ki vagyok segítve! erre a barátai beleszóltak akkor még idegesebb lettem hogy semmi közük hozzá és ez másra nem tartozik csak ránk. de ez milyen megalázó volt már annyira bántott kb 8 másik haverja előtt mondta hogy neki a barátai fontosabbak aztán meg hogy ő nagyon szeret! utánna elkezdett velem kiabálni hogy miért nem tudom felfogni meg hogy mindig csak tesztelgetem és hogy idegileg a sírba teszem aztán itt elkezdtem sírni de nagyon és akkor oda jött és mondta h nem úgy gondolta tényleg bunkó volt még az egyik közös barátunk is mondta hogy tényleg nem kellett volna én meg csak sírtam és annyira megbántott ő meg bocsánatot kért 1000x még le is térdelt egy bevásárló központban és mondta hogy aludjak náluk és utána haza hoz ne kelljen buszoznom de azóta sem tudom ezt hova tenni és még mindig bennem van hogy nem is vagyok neki fontos! Lehet nem is szeret igazán csak kell neki valaki? csak az a baj hogy én meg túlságosan is megszerettem tudom hogy jó ember és sosem csalna meg őt már 2x megcsalták de azután is hűséges volt a barátnőihez és ő is tudja hogy én ilyenre nem lennék képes!de akkor miért van hogy a barátai fontosabbak engem ez zavar és nem akarom hogy ez közénk álljon de nem tudom rajt túl tenni magam!
2008. dec. 9. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hány éves vagy, de azért nem vagy 30 gondolom... ha ilyen fiatalon az ember nem találja meg a békét a párjával, mi lesz késöbb, ha együtt akarna maradni vele? ha valaki nem vállal fel, akkor azzal nem érdemes kezdeni... valószínűnek tűnik, hogy másképp gondolkodtok a párkapcsolatról, az együttlétről, a szerelemről... ezt meg kellene beszélnetek szerintem...
2008. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ő egy olyan típusú pasi,hogy a barátai fontosabbak neki, ez azért van mert úgy érzi, hogy a barátok örökké megmaradnak neki de Te nem, és éppen ezért inkább vleük ápolja a kapcoslatait. De így viszont kicsit az jön le, hogy nem is kellesz neki erről beszélgess el vele és ha nem változik semmi hagyd ott. Ha fontos vagy neki tényleg akkor utánad fog menni ha elhagyod is.
2008. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg igazad lehet mivel még most jut eszembe ezt mondta is hogy lehet hogy 1év vagy 2 hónap vagy 1 nap múlva szakítunk valami miatt és akkor nem akar barátok nélkül maradni de nem szeretné ha ez lenne mert ilyen lányt még nem ismert mint én! De lehet hogy csak felfújom a dolgokat és még mindig bennem van hogy megbántott eddig szegény már annyiszor bocsánatot kért!:(
2008. dec. 9. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szio! Második válaszoló vagyok azt tanácsolom, hogy felejtsd el neki azt a hülyeségét és bezséld meg vele, hogy szereted ő is kell neked és bizonygasd neki és hidd el rájön, hogy nem lesz vége:) Nyugtasd meg. Hidd el megfog és veled fog utána foglalkozni többet és te leszel neki a legfontosabb! Hajrá!
2008. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj rám, ne vedd ezt ennyire komolyan. Szerintem a barátodban semmi rossz szándék nem volt, amikor ezt mondta. Egyesek tényleg úgy állnak a dolgokhoz, hogy a barátok évek óta mellette állnak, és ők egy állandó pont, míg a szerelem nem feltétlen sajnos...ráadásul a fél év ilyen téren még nem olyan sok idő. Úgy értem, ti fél éve vagytok együtt, a barátai x ideje mellette vannak, persze hogy azt mondja jelenleg, hogy őket fontosabbnak érzi. Félreérthető ez a mondat, és megértem, hogy kiakadtál rajta, de már bocsánatot kért nem is egyszer, próbálj meg ezzel megbékélni. Inkább ápold tovább a kapcsolatotokat, lássa, milyen jó együtt, és ahogy majd elmélyül a dolog, egyre fontosabb és fontosabb lesz neki. Választás elé csak abban az esetben állítsd, ha a barátai negatív értelemben befolyásolják, és a kapcsolatotokba is belekavarnak. De ha ilyesmiről nincs szó, akkor nem kell semmitől sem tartanod. Nyugi:)
2008. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Nem azt mondta, hogy Te nem vagy számára fontos, csak azt, hogy a barátai fontosabbak... és ne haragudj, de most hallasz egy véleményt az Ő oldaláról is. Mi már egy jó ideje együtt vagyunk a párommal, sőt együtt is élünk, sőt gyűrűnk is van. Imádom, szeretem, DE a barátaim nekem is mindig első helyen fognak állni.

és tudod miért? Mert egy igaz barát mindig ott lesz veled, ha baj van. Ha összeveszel egy igaz barátoddal és mondjuk épp morcolgóban vagytok még és na adj Isten történik veled valami, akkor Ő akkor is ott lesz. Egy barát az mindig barát marad és minidg mindig ott van melletted. Míg, ha a pároddal összezörrentek ez 10 esetből 9szer úgy néz ki, hogy ilyenkor hallani sem akar rólad és akármi is van, adott pillanatban elég kicsi rá az esély, hogy ott lesz melletted. Utána biztosan és az együtt érzéséről fog biztosítani, vagy hogy mennyire sajnálja, hogy akkor nem volt ott, de ez a Te helyzeteden abban az esetben nem fog már segíteni.


Szóval azt szeretném írni, hogy az ilyet elsősorban az érti meg akinek vannak tényleg igaz barátai. Nekem ilyenből 3 van és én értük tűzön-vízen, éjjel-nappal és tudom, hogy Ők is értem.


A barát egy olyan kincs, aki megfizethetetlen, aki pótolhatatlan, aki nélkül az életed nem lesz teljes.


Ezért nálam a barátok mindig az első helyen lesznek, de ettől még a párom nagyon fontos nekem.

2008. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki, hogy rátaláltam erre a kérdésre, mert én is hasonló problémával küzdök, bár nálunk annyiban más a helyzet, hogy nekem még sosem mondta a párom, hogy a barátai fontosabbak, inkább csak én érzem így. Párszor előfordult már, hogy lemondta a randit a legjobb barátja miatt és ilyenkor nagyon megértő próbálok lenni, de ugyanakkor nagyon hiányzik, ha nincs velem. De rájöttem, hogy okosabb dolog, ha nem a sebeimet nyalogatom, hanem én is programot csinálok a barátokkal.
2011. febr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!