Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni azzal ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni azzal ha a barátnőm anyja szemétkedik?

Figyelt kérdés

Mindig az van, hogy elmegyünk valahova a barátnőmmel a városba és pl óránként felhívja a lányát, hogy mi van vele, sms-t küld neki. Ismer engem az anyja, tudja, hogy rendes vagyok, nem iszok, nem cigizek, soha nem viszem rossz társaságba a lányát és mégis ilyen. Pár napja az volt, hogy tök jól elvoltunk, sétálgattunk a városközpontban és felhívta az anyja, hogy most már 7 óra menjen haza. Hiába mondta a barátnőm, hogy még egy fél órát had maradjon már, nem engedte meg.

Lehet, hogy azért félti ennyire a lányát, mert ő az egyetlen gyereke? Totál elcseszi a napot azzal, hogy haza kell mennie. Voltunk egy ingyenes koncerten is és végig sem tudtuk hallgatni, mert haza kellett mennie. Tulajdonképpen semmilyen programot nem tudunk normálisan végigcsinálni, mert mindig el kell mennie.

Nem igaz, hogy ennyire félti pedig már 2 hónapja járunk és mindig hazakísérem.

17 éves a lány én 19/F.


2010. aug. 29. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Ez természetes anyai féltés, a legjobb lenne ha a lány kikapcsolná arra az időre a telefonját, amíg együtt elmentek valahová. Úgy sokkal felszabadultabban tudtok szórakozni. Aztán ha azért veszekszik az anyja, mert kikapcsolta a telefonját, ne vegye magára, az már kicsit gyerekes. Anyuka vegye észre hogy nem olyan kicsi már a lánya, lassan 18 lesz. Én fiú vagyok és van egy bátyám de mikor már 14 évesen egyedül elkezdtem bejárni a közeli nagyvárosba (ami Mo. 2. legnagyobb városa), és mindig hivogatott, apukám is, egyszerűen kikapcsoltam a telefont. Rájöttek, nincs miért félteni. :) Szóval ha kikapcsolja a telefonját a barátnőd, és látják a szülők, hogy így is épségben hazaviszed, előbb-utóbb megenyhülnek. ;)


19/F

2010. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
verd meg. fenyítsd be.
2010. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

először is fúha:D de rendes vagy, meg milyen aranyosan állsz az egészhez:D tök jó.

Próbáld meg azt pl, hogy elmész a lányért és megkérdezed az anyukát, hogy mikorra kell visszahoznod a kislányát. szerintem ez elég hízelgő.

Beszélj a barátnőddel, hogy üljön le egyszer nyugodtan (lehetőleg ne egy ilyen akció után közvetlen) az anyukájával beszélni, hogy erre miért van szükség? miért nem lehet előtte normálisan megbeszélni, hogy mikorra kell hazamennie és ennyi? szóval, kideríteni, hogy miért is izgul ennyire az anyuka, és biztosítani, hogy nincs miért aggódnia:)

2010. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
Én ilyen parasztal, mint te alapból nem engednék el senkit. A rendes szó a sexualitásnál kezdődik, amiről semmit nem írtál! Ez a gond! Alapból, miért mászkálsz a lánnyal? pl te megtudnád védeni hogy ne fajtalankodjanak vele? Akkor, miért ne dönthetné el az annya mikor, meddig és hogyan szeretné megvédeni sexuális téren. Különösen 18 amíg szexuálisan nem érett, és testileg lelkileg nem elég erőss védeni magát és megfelelő fiút választani, amibe te lehet nem tartozol bele? Ez a normális szemérem része, ha valaki nem engedi a gyerekét ilyennek. Vannak ilyen közösségek ahol a szülő vigyáz a gyerekére, magyarországon ez kötelező is. Én egyszer csókolóztam egy lánnyal, köze nem volt a szűzességhez pl, de így is féltették a szülei. Igaz az egész életében az volt a legkevesebb, hogy velem csókolózott, de egésszen jogos volt. És tökéletesen megértettem, hogy féltik és esetleg tőllem is féltik!
2010. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az, ha te a szemérmet egy számodra kedvezőtlen dolognak érzed az egy dolog. De abból amit írtál, semmi nem modnható az annya visszájára, leszámítva, hogy veled kettesbe elengedi!
2010. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kamu válaszokra nem szoktam reagálni de most kivételt teszek.


"Én ilyen parasztal, mint te alapból nem engednék el senkit."


Nem is ismersz, felesleges így beszélni, mert úgy sem tudsz felhúzni.


"A rendes szó a sexualitásnál kezdődik, amiről semmit nem írtál!"


Magyar oldalon vagyunk ha már ennyire okos vagy akkor legalább írnál helyesen, szexualitás. Nem feküdtem le vele, csókon kívül más nem volt.


"Alapból, miért mászkálsz a lánnyal?"


Talán, mert a barátnőm és nem akarok mindig otthon ülni és WOW-ozni, mint egyes emberek?


"pl te megtudnád védeni hogy ne fajtalankodjanak vele?"


Nappal a város közepén ahol van minimum 200 ember a főtéren biztos bárki is fajtalankodni akar vele.

Egyébként meg olyan átlagos vagyok, nem várható el, hogy minden csajnak hatalmas izomtömegű csávója legyen.


"Különösen 18 amíg szexuálisan nem érett"


A lányok korábban érnek és bőven el tudja már dönteni, hogy le akar-e feküdni bárkivel is. Egyébként nem akarom lefektetni, nem csak arra kell.


Tehát akkor szerinted teljesen normális, hogy egy randi alatt kap 3 sms-t az anyjától meg minimum 4-szer felhívja mikor tudja, hogy bent vagyunk a városban és fagyizunk, ülünk egy padon.


Azért, mert neked nem jött össze az élet, még nem rajtam kell levezetni a feszültséget.


Ha azt akarnám, hogy nálam aludjon akkor megérteném az anyját, hogy félti de így túlzásnak tartom.

Nagyon szeretem és nem szoktam ez miatt veszekedni amiért ilyen az anyja csak gondoltam itt vannak értelmes emberek és hátha tudnak valami tanácsot adni.

2010. aug. 29. 13:40
 7/12 HerevErik ***** válasza:
0%
Csináld meg alaposan az anyját, aztán nem fog többet szekálni ;)
2010. aug. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Kapcsoltasd ki a telefonját,mikor együtt vagytok,
2010. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
üljetek le 3an,és próbáljátok ezt megbeszélni. mondd el neki,hogy te nagyon szereted a lányát és nem vinnéd bele semmi rosszba stb stb. otthon mondja meg,hogy hányra kell hazaérnie a barátnődnek,és ne hivogassa,majd hazaér addigra.(de semmiképp se késsetek!)
2010. aug. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most ti a sz*rért vagytok ennyire bunkók?? Én örülnék ha ien pasim lenne... -.-" Amugy szerintem meg ne kapcsolja ki a telefonját,hanem ne vigye el,mert ha kikapcsolja akkor ha olyan mint az én anyám,akkor még a barátnőddel fog kiabálni,és az meg nem jó senkinek,esetleg el is tiltja tőled... Inkább hagyja otthon,arra még ki is leeht találni,hogy "véletlenül otthon maradt".
2010. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!