Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom egyszerűen feldolgoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom egyszerűen feldolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy számotokra teljesen közhely és egyszerű kérdés lesz ez is, akár csak a többi. Júniusban szakított velem a párom, mert sajnos sokat veszekedtünk már egy ideje nem jöttünk ki jól. Viszont tudom, hogy ő most is szeret engem és én is szeretem. Szerinte gyerekes voltam sok esetben, amiben igaza is van szerintem. Viszont én most nagyon sokat teszek azért, hogy rendbe tegyem ezeket a hülyeségeket. Tudom, hogy nagyon szeretjük egymást és nagyon jól ki tudnánk jönni, mivel én normálisabb lettem már és nagyon sok mindenben változtam.



Azt hogy most nem vagyunk együtt, nem tudom feldolgozni. Nagyon hiányzik és nem bírom ki nélküle. Azt hittem, hogy az idő múlásával könnyebb lesz, de csak egyre jobban befordulok és egyre többet sírok.


Vissza szeretném kapni. Sajnos tudom, hogy nehéz mert ő olyan ember, aki "csak egyszer szakít". Szóval nem tudom. Le kéne adnia azt a ki...szott elvét és velem kéne lennie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Engem kéne szeretnie, mert tudom hogy engem szeret!!!!!


2010. aug. 29. 22:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de megint tombolok...öl a düh.
2010. aug. 29. 22:06
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira szeretne, hidd el, már rég feladta volna azt az elvét...
2010. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A szakitás töle jött. Most nehéz elviselned és talán azért próbálod vigasztalni magad, hogy azért ö még most is szeret. Ha szeretne, visszajönne. Ilyen elv, hogy csak egyeszer szakit valaki, csak akkor müködik, ha tényleg igy gondolja. Csak úgy elvböl, az elv miatt nem. Fogadd el hogy elment. Fáj, de igy van.
2010. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. Ő nagyon elv szerint él. Ha kitalál valamit, akkor szerinte az úgy van és kész. Hiába érzés ide vagy oda...


amúgy meg jár hozzám, ölelve nézzük a sorozatot, néha nálam alszik...meg ilyesmi.

2010. aug. 29. 22:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak az az elvük, hogy ha megcsalják őket egyszer is, soha többet nem bocsájtanának meg. Ennek ellenére mégis megbocsájtanak mert szeretik a párjukat...
2010. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én várok rá, hogy visszajön...
2010. aug. 29. 22:14
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Na, én is pont ilyen vagyok a volt pasimmal akit már egy cseppet sem szeretek! Csak nem alszok ott. De még azóta is van csók... Ezt nevezik ragaszkodásnak. Nagyon-nagyon erős ragaszkodásnak. A szerelem erősebb mint az elvek. Fáj hallani, de ha tényleg annyira szeretne, megtörne.
2010. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mért kéne "vissza jöjjön" ha így is "nálad alhat" ha akar?
2010. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Nem szeretném kétségbevonni a szavaid, de én nagyon elvies vagyok, nálam is ez a szabály élt/él. Mikor szakítottunk párommal, megfogadtam, hogy többet nem randizom, nincs több férfi megvagyok nélkülük.

3 hónap elteltével azónban a párom ismét visszatalált. Szerettem és felrúgtam az elvem. S ezt még eljátszottuk ugyan így kétszer. Szerettem tehát nem érdekelt.

Ha igazán szeret valakit a másik nem gondolkodik ilyeneken.

Sajnos ez elmúlt. Együtt érzek veled, biztosan rossz. Lehet, hogy többet nem érzel majd ennyire komolyan senki iránt, de ne zárkózz be miatta!

2010. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha annyira nagyon az elvei szerint élne át sem menne hozzád.
2010. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!