Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadod, hogy a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadod, hogy a barátod barátságot ápol nõkkel, akiket több ideje ismer, mint téged ?

Figyelt kérdés

Akik ráírnak hetente hogy vagy, hogy megy a munka, stb egyesek annak ellenére, hogy férjuk van

Ilyenkor óhatatlanul arra gondolok, hogy titkos szexkapcsolatuk lehet, ” szex es más semmi”, maskepp mi okuk lehetne egymasnak irogatni, ha nincs közös munkahely, es nem is volt, csupan volt osztalytarsak, kijartak pár elemit egyutt...

A baratom sirankozik is nekik mikor összeveszunk... mint bevallotta.

Sajnos sok aljassagot lattam már eletemben, így nem bízok már senkiben

Hajlandó megszakítani veluk a kapcsolatot amúgy, ha ez jelent valamit



#furcsa #haverkedes
2021. aug. 26. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Én veled szakítanám meg a kapcsolatot, ha ilyen mély bizalommal volnál felém.

Nekem is vannak ellenkező nemű barátaim, a páromnak is.

2021. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ha önmagát adja csak ugy tudom kiismerni a lehető legjobban.

Én nagyon engedékeny vagyok pláne kapcsolatok elején.

Nem kell az alarc.

Kiismerem es utána döntök csak..

2021. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*álarc
2021. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos sok aljassagot lattam már eletemben, így nem bízok már senkiben." Klassz, hogy ilyen hamar felismerted a hibát magadban! Már csak kezeltetned kellene magad ahhoz, hogy magasabb legyen a te (és a környezetedben élők) életminősége. Hogy kibírja-e a kapcsolatod, míg pszichológushoz jársz, az leginkább a barátodon múlik (köszönd meg neki, ha igen. És bocsáss meg magadnak, ha nem).


Gyógyulást!

2021. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Igen, elfogadnám.
2021. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Abban az esetben. ha nem viselkednek gyanúsan, engem nem zavarna. Én a leírtakban nem találok olyat, ami nekem gyanús lenne. Hosszabb barátságoktól nemtől függetlenül normális dolog az, hogy tanácsot kér tőlük, panaszkodik nekik, rákérdeznek, hogy van...

Az nem tetszene, ha ilyen "Na hogy vagy csődör?" nyelven írnának neki, egymást taperolnák meg incselkednének találkozókor, rólam kritikán aluli hangnemben beszélnének jogtalanul (pl. tök jogos lenne sztem, ha leribiznének, ha megcsaltam volna... de ha normálisan állok hozzájuk, akkor ne én legyek a "liba" meg az "ágymelegítő" meg a "teher" meg a "kisk...a".)

2021. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
"mi okuk lehetne egymasnak irogatni, ha nincs közös munkahely, es nem is volt, csupan volt osztalytarsak, kijartak pár elemit egyutt..." mert mondjuk... barátok? Az embernek csak a munakhelyéről lehetnek baráti kapcsolatai vagy mi?
2021. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Elfogadnám, persze.


"Akik ráírnak hetente hogy vagy, hogy megy a munka, "

Miért, te a barátaidra nem szoktál ráírni?


"annak ellenére, hogy férjuk van"

Ha házas vagyok, akkor nem lehetnek barátaim? Na, akkor még jó, hogy felbontottam az eljegyzésemet. :DDD


"maskepp mi okuk lehetne egymasnak irogatni,"

Te minden barátoddal lefekszel?


"A baratom sirankozik is nekik mikor összeveszunk..."

Az tényleg csúnya dolog, amikor valaki kiteregeti az összes szennyest és magánügyet mások előtt, ettől függetlenül a barátainkkal, családtagjainkkal szerintem meg lehet beszélni az ilyet. Annyi, hogy nem kell minden részletet kiteregetni.


"így nem bízok már senkiben"

Én is sok aljasságot láttam már, ettől függetlenül tudom, hogy a párkapcsolat alapja a bizalom. Ha a másik féllel kapcsolatban kételyeim vannak, akkor inkább bele sem megyek.


"Hajlandó megszakítani veluk a kapcsolatot amúgy, ha ez jelent valamit"

Igen, azt, hogy sajnos lemegy érted kutyába.


Szerintem csúnya dolog azt kérni, hogy akár több évtizedes barátságokat szakítson meg miattad. Ha egy teljesen új nő lenne a képben, és rá mondaná, hogy összebarátkoztak, akkor gyanakodnék. De esküszöm, őket általános óta ismeri... Ha annyira akart volna, már összejött volna valamelyikkel.

2021. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kivéve ha azok nem akartak töle csak szexet ! Igy nem tudott összejönni egyikkel sem , ha dildónak tartják
2021. aug. 26. 17:23
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ezt így elmondta neked, hogy "a barátaim... igazából barátnőnek akartam volna őket, de ők nem". Ebben az esetben tényleg fura lenne... de nem értem, hogy miért hagytál ki ennyire fontos elemet a leírásból.
2021. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!