Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdhetném le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le ezt a féltékenységet?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és csak három hónapja jöttem össze az első barátnőmmel. A munkahelyemen ismerkedtünk meg, ahol én voltam az egyetlen férfi, akivel együtt dolgozott. Addig rendben volt minden.

Azonban munkahelyet váltott, ahol javarészt pasik vannak, és pár nap alatt elég bennsőséges kapcsolatot alakított ki. Itt ünneplünk jelenleg, és előttem flörtölt az egyik munkatársával, akiről ráadásul azt mondta, hogy ha szingli lenne, akkor kefélne vele. Ti hogy éreznétek???



2021. aug. 28. 20:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kivágnám
2021. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Hat ez női szemmel is full gaz. Szakitanek.
2021. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Na ez gáz, de ha megharagszol miatta azt mondja úgy is h vicc. Aztán csak azon kapod magad h már nem vicc és vége van.
2021. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Dugna a nem szingli pasival! Ráadásul neked mondta aki " a barátja" elvileg. Elég komolyan vesz téged ezek után? Elgondolkodnék erősen rajta hogy kell-e egy ilyen nő nekem.

Van egy mondás: még jó hogy szép a barátnőm, dughatjuk többen!


Dobnám ki mint macskát....

2021. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Remélem kamu
2021. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
Lehet célozgatott a hármasra..
2021. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Még mindig rettenetesen fáj és haragszom rá, de együtt maradtam vele.

Miután elhagytuk a helyet, látta rajtam, hogy valami bánt. Egyértelmű volt, hogy mi!! De nem esett le neki. Ezért eldobtam a kezemben lévő piát és elfutottam. Utánamfutott és megtalált egy negyed óra múlva.

Ott esküdözött, hogy engem szeret, senki mással nem akar lenni, és sajnálja amit mondott. Túlságosan szeretem, ezért próbálok neki hinni és bízni benne, hogy nem csalna meg soha.

Tegnap szabadnapos volt, így együtt töltöttük a napot - ami tök jól ment.

Ma viszont ment dolgozni... Szüneten volt, amikor kiírt egy posztot, miszerint mindenki azt mondja szereti, de amikor az önutálattól és a fájdalomtól inkább meghalna, akkor mindenki elfordítja a hátát.

Ezzel arra célzott, hogy a két legjobb barátnője nem írnak vissza az incidens óta (ez azért van, mert ők mondogatták neki, hogy a magatartása nem helyes, tiszteletben kellene tartania az érzéseimet és megbecsülnie engem). Minden okuk megvan rá, hogy ignorálják, de még ő sértödik meg!!

A másik dolog ami bántja, hogy én nem örülök az új munkahelyének, és próbál mindenkivel kijönni, de ugyanakkor utálja magát amiért elzárja magát hogy engem ne bántson meg, mert ez nem ő.


De kérdem én, mit ért az alatt, hogy ""elzárja magát másoktól""??


Azt, hogy nem csavarja el más pasik fejét? Nem hív "szivem"-nek vagy "édes"-nek más pasikat vagy nem mondja azt hogy melyik pasival qurva, ha nem lenne velem??


Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy letelepedünk egy személy mellett és NEM kezdünk ki másokkal?? Ezt hogy nem képes felfogni???

Ő van megsértődve és konkrétan panaszkodik nekem amiért nem tetszik, ha más pasikkal flörtöl!!!! Normális ez a nő????

2021. aug. 30. 19:52
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom ilyet mondott? Erre te??? Hát ez nagyon gáz. Kuka.
2021. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam csak végig. Ez a nő beteg lelkileg vagy szellemileg. Hagyd a pics@ba.
2021. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Most végzett, de azt mondja a későbbi busszal jön, mert meg iszik valamit a csávóval akiről azt mondta qurna vele meg egy másik munkatársával.

Hát oké...

2021. aug. 30. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!