Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom csak reagál,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom csak reagál,de maga nem kezdemenyez témákat, nem osztja meg velem pl a napját, vagy gondolatait, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Csak akkor volt bemutatkozós"szószátyár", míg összejövőben voltunk.


A kapcsolatban képes két szoval elintezni, ha pl a napjárol kérdezem.

Témákra reagál ugyan, de egy kérdése gondokatmenete sincs amit hozzám intézne, kérdezne vagy témába hozna.


Én alapvetően beszelgetek vele kerdezem, neha már faggatom.., részleteiben is kifejtetek vele dolgokat, véleményt kérek, érdeklődő kívancsi vagyok, illetve én elmesélek megosztok vele dolgokat, a gondolatmeneteimet stb


De már fáraszt, hogy folyamat falakat bombázok, es nem jön gördülékenyen belőle egy mondat, egy szöveg, egy sztori, vagy akár egy vicc, ugratás, vagy bevezetés-kifejtes-konklúziós gondolatmenet, egy kérdés, vagy plusz empatia, érdeklodés kivancsiság rám, vigasztalás segitség vagy bármi.



Amikor ezt felhoztam neki annyit mondott össz vissz, hogy benne nincs ilyen, hogy meg kene bármit is osztania. Ha bánata van, feldolgozza egyedul. Ha öröme van azt sem kezdi el kiadni, örül magában. Nem is érti, hogy miért nem ez nekem a norma, mint neki.


Bezzeg másokkal, nőkkel ffiakkal, ismerőssel, ismeretlenekkel, boldog boldogtalannal, órákig képes dumálni.

A saját párjával meg..


Ezt most mire véljem?



2021. aug. 29. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Megértelek, engem is zavarna, mert ha a bemutatkozás időszakában lehetett vele beszélgetni és te ennek alapján (is) választottad őt, akkor lényegében átvert azzal, hogy másnak mutatta magát.
2021. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet túl sok vagy. Erre nem gondoltál?

Van olyan amikor hajlamos rá az ember...

De ha úgy érzed, hogy nem érdeklődik, hát kezdj magaddal vmit és ne tervezz hosszútávra vele...

2021. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugi: a mo.-i kapcsolatok általában ilyenek: teli van társas magányban élő emberekkel.

Ha ez nekkik jó..?

2021. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen párom marha bosszantó tudott lenni. Pedig nem beszéltem sokat, egy minimális alap kommunikációt vártam. Na amikor elkezdődtek a viták meg is lett a következménye annak hogy nem beszéltünk meg semmit. Én nem sajnálom hogy vége lett.

Mindenkivel beszélgetett, mikor vele voltam akkor is a fülén a telefon és komolyan a hüvelygombáról is tudott órákat beszélni, amit én mondtam neki az meg ahogyan be úgy ki. Pedig nem voltam nyomulós, csak éppen nem egyszinten gondoltuk a kapcsolatunkat.

2021. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2#Annak, aki két szót beszelgetne/ nap, johogy soknak tűnök.

Ezzel szemben akárki jönne szembe, de tenyleg a legutolso eladoval is, meg leáll: blablablablablablabalablablablabla

2021. aug. 29. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem azonosak az igényeitek. Nekem is volt ilyen párom, én mélyebben szerettem volna ismerni és az életében lenni, neki elég volt a felületesség, és mikor a gondolatairól kérdeztem, nem is igazán értette, mit várok. Vége is lett, de így van jól.
2021. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Iszonyat sok vagy. Tolakodó. Nem veszed észre mire van szüksége. Nem kapcsolsz csak őt okolod.Ne allitsd be magad akkora tökéletes adonisznak. Biztos van valami benned, ami irritálja. Gondolkodj el.
2021. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én se szeretek beszélni a napomról. Mégis mit beszéljek róla? Semmi érdekes nem történik. Viszont az fura, hogy semmiről nem beszél veled. Van valami olyan téma amiről szívesen beszél? Sport, foci, autó, zene, könyvek, filmek valami. Valamiről csak beszél.
2021. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sok és tolakodó.
2021. aug. 30. 07:35
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha én sem szólok hozzá, nem nyitok témákat, nem írok, atb az megoldas?
2021. aug. 30. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!