Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok hogy esne, ha fáj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy esne, ha fáj a hasatok és a palitok le se sz*r konkrétan, nem együttérző?

Figyelt kérdés

Most nálam ez a helyzet. Valami rosszat ettem vagy fingom sincs de fáj, görcsöl a hasam, és nem tudok a barátomra számítani mert fontosabb volt neki átmenni a szüleihez valamiben segíteni ami biztos ráért volna. Jól esett volna ha marad, ápolgat, törődik velem, teát főz, vacsit hoz, megmasszíroz esetleg, ellazít, de semmi, nagy nulla.


Most mérges vagyok rá. Ti mit szólnátok? (22/n) meg ha valaki tud tuti praktikát hasfájásra ne tartsa magában. ❤️



2021. aug. 31. 21:50
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
53%

Feküdj el, pihenj, kortyolgathatsz vizet és lehetőleg ne zabálj össze-vissza, majd jobb lesz.


Nyilván a családja és a szülei fontosabbak lesznek, mint a te semmitérő hasfájásod, főleg érthető hogy nem fogja szolgaként a hátsód nyalni, mintha kisgyerek lennél.


Persze csak provokáció a kérdés.

2021. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
72%

Nospa

És egy kènyelmes "papucs" 😆😆

2021. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
73%
Legalább berakott valami szép mesét, mielőtt elment, hogy ne félj a sötétben?
2021. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
69%
Mégis mit ápolgasson? Fáj a hasad, úgyis csak nyűglődsz. Az, ha ott ül veled, nem fog segíteni. Vegyél be valami görcsoldót és sok folyadék. Mert előfordulhat hogy a hascsikarásodból hasmenés lesz és akkor kell a folyadékpótlás.
2021. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
37%

Hát én kukáznám a pasit, mert ez csak rosszabb lesz. Párkapcsolatban a párod a legfontosabb, nem a szüleid stb.

Amúgy borsmenta tea nincs otthon? Csodát tesz már egy bögre is. Ha nincs, szólj a semmirekellő pasidnak, hogy vegyen neked vhol (mondjuk éjjel nem tudom mi van nyitva). Amúgy meg pihenj sokat.

2021. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
67%
Azt meg azért megnézném, mi lenne fordított esetben. A férfiak imádnak szenvedni, és ha ilyenkor nem imádkozol az ágyuk szélén, totál kiborulnak.
2021. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
58%

"Párkapcsolatban a párod a legfontosabb, nem a szüleid stb."


Jah a párod mindig ugyanaz lesz, a szüleid meg cserèldődnek , nem?

2021. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
61%

"Hát én kukáznám a pasit, mert ez csak rosszabb lesz. Párkapcsolatban a párod a legfontosabb, nem a szüleid stb."


őszintén sajnálom a szüleid, hogy megpróbáltak egy értelmes gyereket felnevelni és ez lett belőle..

2021. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
34%
Na jólvan #6. Remélem a pasijaiddal azért közlöd előre hogy papucsot szeretnél és nem férfit.
2021. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
78%

Nekem rosszul esne, mert én mindig ott vagyok, ha bármi apróság nyomja (szörnyű beteg). Mondjuk a barát ilyen téren nagyon aggódós, mindig ellát, ami kell is, mert a menstruációm első pár napja elég brutális tud lenni. Borzasztóan figyelmes, amit fordított esetben örömmel viszonozok, mert ahogy a #6-os írta, a férfiak imádnak szenvedni.


Azt viszont tegyük hozzá, hogy nincs olyan komoly bajod, hogy ne lehessen egyedül hagyni, mert lehet tényleg nagyon fontos dolgot kell csinálnia a szüleinél. Aztán lehet, teljesen másképp gondolkodik a dologról, mert sokan szeretnek egyedül szenvedni (a húgom például ilyen). Mindenképpen beszéld meg vele a dolgot.


Menstruációs görcsöknél beválik nálam, lehet neked is jót tenne: azt szoktam csinálni, hogy egy kispárna huzatát megtöltöm rizzsel, megmelegítem és azt teszem a hasamra. Alapvetően jó, ha bármivel melegíted a hasadat.

24/N

2021. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!