Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm rendszeresen kritizál. Valakinek valami tanácsa esetleg?

Figyelt kérdés

Még egy éve sem vagyunk együtt.

Amikor elkezdtünk randizni, saját bevallása szerint lenyűgöztem.

Ahogy öltözködöm, ahogy viselkedem, ahogy beszélek mind elnyerte a tetszését.

Lassan 1 hónapja távol vagyunk egymástól munka miatt, az utóbbi időben rendszeresen tesz gúnyos megjegyzéseket rám, pl. a tetoválásaim, a ruháim, amiket hordok, stb.

Mintha nem ugyan az az ember lenne, akit megismertem anno.

Sok szokást abba hagytam miatta, egészségesen étkezem, rendszeresen sportolok, rengeteget dolgozom, hogy ne kelljen soha meghúznom a nadrágszíjjat, de mindezek ellenére megkapom, hogy lusta vagyok.

Ha beszélek vele ezekről, hogy amit mond az rosszul esik, akkor felháborodik, úgy érzem, hogy én jobban szeretem őt, mint ő engem.


27/F



2021. szept. 5. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szakíts
2021. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Még ha jó szándék is vezérli, ha neked ez nem jó, akkor beszéld meg vele, hogy ne kritizáljon, az nem segít, ha támadólag reagál,akkor szakíts tényleg.

Én is épp ezt élem meg, szakítottam a sráccal, mert perfekcionista és nárcisztikus, és nem voltam neki elég jó, belátta, hogy nem oké, ahogy hozzááll, úgy volt elmegy pszichológushoz én meg a barátja maradtam, hogy támogassam, erre most elvileg mentálisan jobban van,mióta szakítottunk, szóval minden az én hibám volt szerinte és nem megy el szakemberhez (pedig a munkája és egyebek miatt is ki volt akadva, amihez nyilván nekem nem sok közöm lehet). Ha a te barátnőd is ilyen, akkor nem sok jót látok a jövőtökben, de nem tudom, csak vigyázz, ne te érezd magad szarul, azért mert neki semmi nem elég.

2021. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Az idomarasszonyság kezdi kimutatni a foga fehérjét.Ne legyenek ketsegeid,mert még nincs vege!! Miután teljesen elvette az egyéniségedet,már nem is fog tartani semmire se!Egy csicska leszel,akit lenéz vagy félredob,mert nem vagy elég férfias.

Persze az már fel sem merül benne,hogy mindez azért van,mert "megnevelt és a maga kedvére formált"

tipikus törtenet a férfi háziasításáról!!!


Lépj le!!

2021. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Egy agresszív bàntalmazó nő. Kezd előjönni az igazi énje. Ha vele maradsz sokkal durvàbb dolgokra számíts.
2021. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Ez is a bántalmazás egy fajtája. Valószínűleg az elején magához édesgetett, most meg kimutatja a foga fehérjét. Nem érdemes vele beszélni, hiszen ő is pontosan tudja, hogy nem vagy lusta, hogy azok a tulajdonságaid, amik korábban teljesen jók voltak neki, most rosszak - nem azért csinálja, mert megváltoztatta volna a véleményét, vagy mert kiszeretett volna belőled, hanem mert bántani akar téged, és össze akar zavarni. És bármennyire is fáj, ez nem fog megváltozni, sőt, csak rosszabb lesz, úgyhogy akármilyen nehéz, most még "időben" le tudsz lépni.


Egyébként annyira "bírom" az ilyen embereket. Ha valaki ennyire nem tetszik neki, akkor ne járjon vele, basszus. Ha pedig azt akarja, hogy valakinek olyanra gyúrja a személyiségét, amilyenre ő akarja, akkor inkább csináljon egy Sims-karaktert, és ne más emberekkel szórakozzon.

2021. szept. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Jókat mondanak a többiek, így én csak hozzátennék valamit.

Az barátnőd viselkedése az általad leírtak alapján nem logikán alapul, pl a lusta vagy és társai. Éppen ezért ne is logikai szemszögből próbáld meg kezelni, hanem érzelmi alapon. Én sztem ezt fontos megértened.

2021. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki írt.


Szeretnék hozzáfűzni még pár dolgot, hogy tiszta legyen a kép.

Nem magyar származású, hanem Francia, tehát más kultúra, más neveltetés.

Azt tudom, hogy szeret. Érezteti velem, tudom hogy fontos vagyok neki, viszont már nekem ez úgy jön le, hogy ha nem felelek meg az elvárásainak, akkor szakítana. Rendszeresen elmondja, hogy attól tart, egy nap szakítok vele, találok nála jobbat, szóval a szokásos bullshit.

Nem drogozom, nem iszom napi jelleggel, az egyetlen káros szar, amit fogyasztottam, az a napi 2 red bull volt, de azt is abba hagytam, tegnap pedig azon akadt ki, mert 2 hónap távlatából semmi különbséget nem érzek, amióta nem iszom, erre az volt a reakció, hogy akkor igyam újra. Eleinte azt hittem, hogy túl sértődékeny vagyok, és túlreagálom, de már képtelen vagyok magamban keresni a hibát.

Nem akarok semmi rosszat mondani róla, hiszen a párom, akinek a bizalmam és a szeretetem adtam, viszont annyira kiábrándító tud lenni, hogy felsőbbrendűnek érzi magát nálam, már-már szégyeljem magam kábé, mert merek lazán öltözködni, holott ez imponált neki a kezdetek kezdetén.


Szó ami szó, hálás vagyok a segítségért, a lehető leghamarabb meg akarom vele beszélni ezt, mert nem állapot, mintha egy más, személyre szabott embert akarna maga mellé, és nem engem.

2021. szept. 6. 01:35
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Becsicskultál. Egy csicskára meg nem lehet felnezni nem ffi.
2021. szept. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Kiszeretett belőled. Nekem egyik exem csinálta ezt a kapcsolat végén. Aztán hamarosan szakított is velem.
2021. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mar nem szeret, szakits azt kapsz masikat
2021. szept. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!