Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programot javasoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot javasoltok Budapesten?

Figyelt kérdés
Most leszünk a párommal 3 évesek, és nem igazán van ötletünk hova menjünk vagy mit csináljunk ez alkalommal. Pesten már az összes szép helyet bejártuk, de várom az ötleteket, hátha kimaradt valami. Kíváncsi vagyok Ti merre jártatok, mit csináltatok ezalkalommal. Nagyon fontos ez számomra.
2010. aug. 31. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
libikókázás:D
2010. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Olyan kis fiatalok vagytok még. Hmmm...jó korán kezdik a mai fiatalok...teljesen le vagyok maradva.
2010. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
széchenyi hegy, jános hegy
2010. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Libegő, ott ha már voltatok is az jó, én imádok libegőzni :)

Margitszigeti vagy városligeti séta nekem ezek a kedvenceim közt vannak hiába "sablon" :)

2010. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fiatalok? :D Nem is írtam hány évesek vagyunk. Amúgy én 22 párom pedig 27. Ezen a két hegyecskén elgondolkozok :) Hátha jó idő lesz.
2010. aug. 31. 12:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem libegőztünk még de ez is nagyon jó ötlet meg tényleg a városliget ezer éve nem voltam ott köszönöm :)
2010. aug. 31. 12:38
 7/12 anonim ***** válasza:
De, írtad. Rögtön az első mondatban..."Most leszünk a párommal 3 évesek..." :)
2010. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért írták, mert te írtad, hogy most lesztek 3 évesek:)
2010. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Másszatok fel a Szabadság-hídra.

Csak vicceltem:)

Nem is kerek évforduló, majd a tizedikre készülj inkább.

Maradj otthon, főzz, moss, takaríts, tereld el a figyelmedet arról, hogy milyen gyorsan telik az idő és mennyire öregszel.

Ha még gyerek sincs, tényleg el kell gondolkodni azon, hogyan tovább együtt, vagy külön-külön...

És hogy van-e értelme az egész életnek...

Vagy tényleg jobb lenne mászni...


:D

2010. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van tényleg írtam....:D Azt hittem a korunkra gondoltatok :D Azért a válaszokat köszönöm:)
2010. aug. 31. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!