Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi játszmázás ellen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi játszmázás ellen jó módszer, ha semmit nem írok neki?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyunk, főleg csetelünk. Én egy nyugodt fickó vagyok, de már az őrületbe kerget a hülye játszadozásával. Mindig szítja a feszültséget, nehogy nyugodtan legyünk, mert az uncsi. Letilt, majd feloldja 2 nap múlva. Mindig én keresem, de ha írok, akkor flegmáskodik, ha nem írok, akkor duzzog. Ő nem keres, játssza az elérhetetlen jégkirálynőt, stb. Igen, tudom, én vagyok az idióta, mert már rég ott kellett volna hagyni. De amúgy rendes csaj, tele szerethető tulajdonságokkal, amiket másban nem találtam meg. Ha jó passzban van, akkor a világ legkedvesebb nője. Én nem vagyok az a letiltogatós fajta, megbeszélni vele semmit nem lehet normálisan ilyenkor, ezért keresek vmi értelmes módszert. Jobb híján azt, hogy most várok, hátha észhez tér. De ha vki tud jobbat, akkor ne tartsa magában! Köszönöm!

#várakozás #megoldás #játszmázás #rigolyás nőszemély
2021. szept. 21. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Elöbb azt kéne eldönteni, hogy érdemes-e megtartani ezt a nőt. Mi más vele, amit máshol nem találtál meg?
2021. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy másban is meg fogod találni azokat a tulajdonságokat, amiket keresel. Hülyeség az, hogy azért nem hagyod ott, mert jaj, majd felnő, majd észhez tér... oké, de mikor? 1 év múlva? 10 év múlva? Lehet most még nem érzed, de egy ilyen ember jelenléte és egy ilyen kapcsolat rendkívül megviseli az embert lelkileg és mire eljutsz arra a szintre, hogy na elég... akkor már csak azt fogod észrevenni, hogy elcsesztél éveket az életedből és akkor már te is tudni fogod, hogy időpocsékolás volt, arról nem is beszélve, hogy lehetőségeket szalasztasz így el. Ahogy írtad, te nyugodt fickó vagy, de ez ne legyen egyenlő azzal, hogy hagyod magad kihasználni és irányítani. Mellesleg egy normális párkapcsolat alapja a megfelelő kommunikáció. Ha az nincs, akkor kb semmi nincs. Márpedig azt írtad, hogy semmit nem lehet vele normálisan megbeszélni.

Nőként volt szerencsém már olyan pasikhoz, akiknek hasonló stílusuk volt, alapvetően semmibe néztek, ha épp úgy tartotta kedvük, letiltottak, mert olyat mondtam, ami akkor épp nekik nem tetszett, de közben néha voltak azok a pillanatok, amikor - hogy a te szavaiddal éljek - a világon a legkedvesebbek voltak és olyankor jött megint a reménykedés, hogy na mégiscsak jó ember ő, nincs vele semmibaj, majd megváltozik... Hosszútávon ez egy toxikus dolog és megviseli az embert, én is mindig csak utólag jöttem rá, hogy mennyire sok energiámat felemésztette az ilyeneken való stresszelés, agyalás és hiábavaló reménykedés.

Szerintem legbelül te is tudod, hogy nem szeretnél így élni és nem a jelenlegi párod az, akire igazán vágysz. De ahogy írtam, azt is tudom, hogy milyen egy ilyen helyzetben lenni és hogy nem könnyű kilépni belőle. Nyilván nem kötelező senkire sem hallgatnod itt, meg majd idővel te is letisztázod magadban, hogy mit szeretnél, de az alapján, amit leírtál, én azt mondom, nem éri meg eltűrnöd ezt és várnod valamire, amiről fogalmad sincs, mikor fog bekövetkezni, már ha be fog egyáltalán.

2021. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Tènyleg az gondold át elsőkènt, hogy mièrt èri meg ez a kapcsolat.

Eleve távkapcsolat... Èn szemèly szerint nem sokra tartom az ilyet, max ha rövidebb ideig tart, aztán van kilátás normális kapcsolat kialakítására.

De ez a játszmázás valami borzasztó. Tuti, hogy eleve defektes, normális felnőtt ember nem művel ilyet. Lehet, hogy ha jó passzban van, akkor cukimuki, de ez èdeskevès.

Èn amúgy azt csinálnám, (amennyiben mèg esèlyt akarsz adni a kapcsolatra) hogy ha szemèly és én nincs most lehetősèg ezt megbedzèlni, akkor jobb híján megírnám neki a vèlenènyem.

Hogy belefáradtál ezekbe a játèkokba. Ha valami baja van, akkor mondja el, beszèljètek meg, de több ilyen "letiltogatós törtènetre" nem vagy nyitott. A következő letiltás számodra a szakítással lesz egyenlő.

Ès ennyi, innentől kezdve nála a labda. Viszont akkor tartsd is magad ehhez.

2021. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most ne keresd egy darabig és ne válaszolj. De előtte írd meg neki, hogy ez lesz, mert eleged van a hülye játékaiból. És ezalatt végig tudod gondolni, mit is akarsz.
2021. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!