Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kezdeményeztem a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kezdeményeztem a kapcsolatot szexet. Az egy dolog, hogy azóta járunk, de ez így maradt.mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha nem szokásom. Általában mindog azzal járok aki "vadász", azaz bizonyit hogy akar engem kellek neki, hódít stb.


2 srác közt viszont rámjött az "5 perc", amig azt gondoltam hogy addig is míg nincs barátom jo lesz vki szexre.

Tipikus, kinezem felhivtam talalkoztunk szex(egy pasiert nem kell nagyon kuzdeni sem..)


Igenám, csak epp a szex meg akkora eufóriát cainált koztunk(annyira Férfi, domináns, vad, agyonb..z), es olyan dolgokat tett közénk, majd a továbbiak is (beszélgetés ismerkedés etc), hogy szépen lassan erzelmek kapcsolat lett belőle. Amit nem is akartam pedig vele. Illetve nekem így még amugysem volt soha kapcsolatom hogy ÉN "nyaljak" egy ffinek meg "kérjem" arra hogy legyen szives megd.gni..


Oke nem a kezdet számít..


De.

Ez igy maradt!! Ha veszekszünk én békülök először, ha epp nincs szex, én nem birom már tartani, állando jelleggel nagyobb bennem a tűz, ő meg sokkal nyugodtabb típus.

Hál ég, azért csak néha vagyok neki sok, amúgy bírja:)meg tetszik neki hogy szexcentrikus is vagyok stb.



Csak. Engem nagyon kezd irritálni az, mintha fordítva lennének a szerepek...én kaparok kajtatok ő meg kegyesen szívesen adja magát. Tetszik is neki ha egy nőnek "hiánya"van, szuksége van rá, nagyon vonzza.


De igy nekem valahogy az egész nincs a helyén. Én NŐ vagyok es azt szeretném megélni hogy "levadásznak" es nincs "menekvés", nem pedig forditva.


De ő sokkal higgadtabb.

Mondta is nem egyszer hogy a kapcsooatban is valoszinű ő az erősebb mert en nehezebben állok ellent, és ha megbízhatoságrol van szó, itt inkább kellene tőlem tartani hogy elgyengülök másra, mint tőle.


Hogyan fordítsam meg ezt az egészet? Ha nem bírom ki soha úgy mint ő, vagy anelkul h ne találkozzunk, vagy szex nélkul, vagy eleve nyugton?

Mert ez okozza azt hogy mintha forditva lennénk"bekötve", hogy ő képes arra hogy csak elvan, én meg nem:(



#erős higgadt Férfi
2021. szept. 24. 14:02
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

*jav

Bizonyít hogy engem akar, kellek neki, hódít, stb

2021. szept. 24. 14:04
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
🤦🤦🤦
2021. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Csere, ez nem fog vàltoztatni a hozzáállásán.
2021. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondanam, hogy koss csomot ra, de tudom, hogy ezt nem birod kivitelezni. A masik verzio, hogy a baratodban feleled a ferfi, de gyanitom erre sem fog sor kerulni. Nem vagytok kompatibilisek.
2021. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
30%

Nálunk tök hasonló volt. Mi fél évig összejártunk szexelni, a legelső alkalmat is én kezdeményeztem meg utána kb az összeset. Baromi jól működött köztünk a kémia, az ágyban végig ő szokott irányítani, imádom.

Aztán összejöttünk, ennek már 3 éve, össze is költöztünk.

A felállás általában az, hogy a kapcsolatban én vagyok dominánsabb típus, aminek örülök, mert képtelen lennék kijönni valakivel aki szintén dominálni akarna. Az ágyban viszont ő a főnök, mindigis ő volt. Tökéletes ez így.


23L

2021. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♂️😱🤦‍♂️
2021. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

O de jó, hogy nem vagyok ezzel egyedül.

4# benne általában akkor éled fel a ffi ha féltékeny, olyankor lebontaná akár az egész házat is, jön keres, agresszív, akar, elvisz magával, ledominál. De pasikat is simán leolt rólam helyből.


De az alapvető az az hogy éli hogy en vagyok, szívesen nyujtja magát és ennyi. Elvan, kényelmes, nem kapar, nem is tesz bele sokat a kapcsolatba se, és valószínű hogy pont ez a nyugalma (simán elvan nélkulem is)hat rám irtó provokativan, hogy de mozduljon már meg, lássam már hogy szeret, bizonyitson már, csináljon már vmit.


Olyat vált ki belőlem, ami abszolút nem én vagyok.

Mintha ő lenne a nő vagy nem is tudom akinek megalszik a tej a szájában.

2021. szept. 24. 15:11
 8/31 A kérdező kommentje:

A 2# és 6# mit jelent?

Ennyire tré az egész?:(

2021. szept. 24. 15:12
 9/31 anonim ***** válasza:
55%

Nem akarlak elkeseríteni de ez nem fog változni, az ötös hölgy jól mondta, az egódat fordította ellened és nem kell csinálnia semmit,mert megőrít az hogy nem kaphatod meg és kész, én is ezt szoktam csinálni azért tudom😄, a szexben én is domináns vagyok ,az életben kevésbé. Figyelj ez nagyon kényelmes és azt is megmagyarázta neked hogy ez miért is jó neked 😉👍

"De ő sokkal higgadtabb.


Mondta is nem egyszer hogy a kapcsooatban is valoszinű ő az erősebb mert en nehezebben állok ellent, és ha megbízhatoságrol van szó, itt inkább kellene tőlem tartani hogy elgyengülök másra, mint tőle."


, le a kalappal ügyes fiatalember bár nem tudom mennyi idős lehet. Fordítani nem fogsz tudni rajta mert ő nem akar, én sem akartam soha, bár egyszer majdnem😅.Komoly kapcsolatot soha nem tudtam ebből elképzelni mert tudtam hogy simán megcsalna a másik bármikor úgy ahogy én is őt,ez olyan mint valami gyengeség.


Mostani párommal nem így ismerkedtem meg de teljesen más a kapcsolatunk is, és az ágyban is ugyan úgy föl tud izgatni pedig voltak sokkal szebb partnereim is.

2021. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Meg is érdemled te ostobenkó!
2021. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!