Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig lebukik a párom valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig lebukik a párom valami hazugsaggal sunyisaggal, es ez miatt engem akar beállitani ugy mintha en lennék a nyomozo ellenor.hogy oldjam ezt meg, h ne húzzon már rám ilyen státuszt?

Figyelt kérdés

Mindig teljesen maguktol kibuknak elém véletlenul, valami hátam mögötti stiklis dolgai.

Es ebböl az jön, hogy ő engem vmi nyomozós feltekeny sarkanynak akarna beállitani. Én nem ez vagyok és engem sért ez a "státusz"amit rám akar vetiteni.

Nem anyakent funkcionálok egy kapcsolatban aki a hülyegyerekét nevelné, hanem egy egyszerű nő vagyok aki szereti a szexet és ha szeretik.


Vagy masik pelda:

Pl rakerdezek egy csajismerősére.

Erre gyorsan neki áll törölni, hogy miattam törli hogy ne kombináljak(es az is lehet h ezzel a csaj elott is lejárat hogy szol neki hogy a csajom miatt töröltelek mert feltekeny.)


Miért csinalja ezeket? Miert nem lehetett itt is annyit mondani xy a csaj z haverjának az akárkije. Es kész?


Miert forgatja ki a szituáciokat arra hogy en mintha vmi féltekeny hazi sárkány lennék?



#santa kutya
2021. szept. 27. 08:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Mibol gondolod, hogy osszeilletek, ha ilyen trivialis dolgokban is teljesen maskepp reagaltok? Raadasul olyan mintha ki a hibas versenyt jatszanatok. Biztos elmultatok 16 evesek?
2021. szept. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Játszmázós hülyegyerek, aki téged akar hülyének nézni ergo nem tisztel. Minek vagy vele?
2021. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Privre:

Onnan tudok benne megbizni hogy amikben hazudik sunyiskodik, azokban valojában nem kéne hogy hazudjon sunyiskodjon, hanem egyenesen is vállalhatná.


Azaz akit pl törölt, annak párja van, lesz.rja magas ívben a barátomat, de ő meg megjátsza nekem magát mintha

2021. szept. 27. 08:50
 4/28 A kérdező kommentje:
miattam kéne törölnie, mert hú mintha lenne valami amire feltekenynek kene lennem. De nincs. De ugy tesz. (Vagy ha van lenne is okom rá biztos hogy nem ilyenek miatt)
2021. szept. 27. 08:51
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megint játszma, amit leírsz. Valami nagyon el van kattanva nála. Hiányzik ez neked?
2021. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Megkértem arra hogy ne játszuk már azt mintha en lennek az anyja ő meg valami hulyegyerek aki attol retteg hogy juj csak anya meg ne lássa.

Nekem ffi kell nem gyerek.


Es de kötni akarja az ebet a karohoz hogy márpedig en nyomozó vagyok meg kombinálok.


Mit tegyek már hogy hagyjon ezzel békén? Nem vagyok az. Eleve minek hazudik? Ha nem kamuzna, akkor nem bukna ki semmi eleve.


De még abban is hazudik, h hazudna.azaz letagadja, hogy ő nem. Ő őszinte egyenes.(habár ezt nem jelenti igy ki magáról...) Es en kombinálok szerinte, hogy ő hazudna, meg sunyiskodna.



Miért jo neki ez hogy rám akar erőltetni egy olyan szerepet, ami nem én vagyok?

2021. szept. 27. 09:13
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt 2x-3x megbeszélném vele, aztán hagynám a fenébe. Hidd el, van elég felnőtt férfi, nem kell együtt lenni egy hazudozós hülyegyerekkel. Láthatóan nem hajlandó a változásra, normális megbeszélésre. Ez később csak rosszabb lesz, kikészülsz idegileg tőle.
2021. szept. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen exem. Meguntam, hogy hazudik és hülyének néz, kidobtam.

Nem volt megváltozni, mert neki ez a működése. Mindig ebben volt, és láthatóan működött, mert mindig tudott valakit manipulálni.

Amíg ő nem látja be, hogy ez kóros működés, hárít.

Nem biztos, hogy valaha is belátja, mert mindig át tudja hárítani másra.

Nem tudod megváltoztatni. Kell ez így neked vagy nem?

2021. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi zsarolás, manipuláció. Ez az amit ő tud neked nyújtani.
2021. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Manipulátor. Ilyen és kész. És élvezi. Ha te nem élvezed, hagyd a fenébe,keress mást
2021. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!