Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom egy önző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párom egy önző dög az ágyban. :S

Figyelt kérdés

Most már kicsit többre vágynék...Semmi nélkül berakja a micsodáját,max 10perc alatt végez és neki nagyon jó volt...Ő elmegy 10/10X én kb 10/1X...

Sokszor még fel sem izgat és hát szárazon elég kellemetlen...:(De velem mi lesz?

Nagyon szeretem,ezért van hogy én elégítem csak ki,de nekem megint csak semmi sem jut...

Amúgy isteni vele meg minden,de úgy érzem önző dög.

Most már nem tudom mit tegyek.

Már említettem neki és csak azt fújja:jó majd legközelebb úgy csinálja,megígéri...De persze utána semmi.

Heti 2X,3X van sex,persze régen ez is több volt...napi szinten.


2010. szept. 1. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a párod valamiért már nem szeret úgy, mint előtte, és csak szexre kellesz neki? Mert ha többször beszéltél már vele erről és nem változik semmi, akkor érdemes lenne ezen is elgondolkodnod és megkérdezned tőle. 28L
2010. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont!
2010. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mindig is ilyen volt,csak valahogy eddig nem zavart,vagyis nem mertem szólni,vagy nem is tudom...de most már házasságban élünk,szeretjük egymást,de valahogy nekem így nem túl jó a dolog.

Bár mostanában kevesebb is van,de mondjuk megvan halva a melótól,bár akkor sem nagy mentség:S

Normális ha idővel kevesebb lesz a sex,de nekem ez rossz,vagyis hiányolom néha:)

23/L

2010. szept. 1. 10:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valaki tényleg szereti a másikat, akkor nem csak magának akar örömet okozni. Én a helyedben nem hagynám ennyiben. Beszélgess el vele, hogy ez így neked nem oké és hogy gohdolja, hogy csak a saját élvezete számít neki??
2010. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha szeretne, akkor szeretné, hogy Neked is legalább ugyanolyan jó legyen.

Most remekül kihasznál Téged, szerintem ébredj királylány, és gondolkozz el a kapcsolatotok jövőjéről.

2010. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már az elején elrontottad , mert már ott követelni kellett volna hogy téged is elégítsani ki . Nem hiszem hogy annyira fáradt lehet az ember , hogy nem jut 10 perc gondoskodás a párjára . Én is dolgozom , van hogy dög fáradt vagyok estére , de azért erre mindig tudok időt szakítani .

Ezt tényleg gyorsan meg kéne beszélni , mert ha a szex nem megy akkor az egy halott kapcsolat .

2010. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy a napi szinten való szeretkezés a normális? Látod, megunt téged. Napi megszokásból való szexelésnek ez a hátulütője. Az ember (mindkét nem) a harmincas éveiben a legaktívabb normális esetben. Ti addigra már kiégtek (ha nem együtt, majd mással).
2010. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos tele van önbizalommal...

Beszélgess el vele, vagy egyszerűen 10 perces móka után húzd magadra megint.

2010. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

így van, énis csak azt tudom mondani hogy beszélj vele.. ne csak említsd neki mert avval megint nem mész semmire. Mond meg neki hogy neked hiányzik az élvezet stb amit itt nekünk is leírtál. És hogy neked nem jó így. bár én 18/F vagyok és nemsok volt még nekem.. de a jelenlegi páromat nagyon szeretem és nekem az az első hogy neki jó legyen.. mert szeretem. ezt érdemes lenne megkérdezned tőle hogy mit érez irántad, legalábbis én nembírnám úgy csinálni h csak magamra gondolok..

sok sikert

2010. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Amúgy isteni vele meg minden"


Ugye ez nem a szexre vonatkozik? Csak mert 10/1 arány semmiképp nem isteni, de még csak félisteni sem.


Amúgy meg az előjáték nem csak rajta múlik. Ha nagyon akarnád, ki tudnád "erőltetni".

2010. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!