Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonyos nőkben miért alakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nőkben miért alakult ki az a sztereotípia, hogy a férfiak elvárják, hogy az asszony legyen a cseléd?

Figyelt kérdés

Nem egyszer olvastam, hallottam ezt, amit sértve érzek magamra.


Én férfiként saját magamra főzök, mosok. A mai napon nagytakarítást végzek majd a lakásban. Előttem teljesen idegen az, hogy egy nőt használjak a házimunkára. Sőt, én vagyok az, aki előtt teljesen érthetetlen, hogy bizonyos nők ezt miként tűrhetik el más pasiktól.


Nem minden férfi egyforma. Én önálló vagyok, hozzá vagyok szokva ahhoz, hogy gondoskodom magamról.


2021. szept. 30. 07:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked is!
2021. szept. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

A sztereotípiák a tapasztalatokból alakulnak ki. Ezt látják otthon gyerekként, ezt látják a nagyszülőknél stb stb.


Szép és jó amit leírsz, de szerintem nem ez a gyakoribb. Mostanság is sok olyat lehet olvasni, hallani hogy az oroszlánrészét a nő tolja.


Én is ezt láttam hogy apám nem sokat segített házimunkában. Nem főzött szinte sose, pedig kifejezetten jó erzéke van hozzá és ügyes.

Szülőire 95%ban a nők járnak. Stb.


Szóval az általanos tapasztalatokból alakulnak ezek ki. Régen is így volt. A férfi nem istápolta a gyereket, stb.


De a cél a valtozás lenne. Az meg jó hogy te nem olyan vagy.

2021. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs nőd, kénytelen vagy megcsinálni. Addig mindenki megcsinálja. Nő mellett meg ellustulnak. Akkor is ha előtte ugyanez volt a véleményük mint neked. Végül mindig a nő szív. Nagyon ritka az egyenrangú kapcsolat. Persze igérgetések mindig vannak, hogy én nem leszek olyan, el sem tudnám képzelni stb.. de ezek csak üres szavak.
2021. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
13# Az lustul el egy nő mellett, aki nő nélkül is csak egy szükséges rossznak éli meg önmaga és a környetete élhető körülmények között tartását, amely sok esetben csak addig terjed, hogy az már ne eredményezzen feltűnően rossz állapotokat (mosatlan edények, ruhák, meg hát enni is kell vlaamit). Ráadásul sokszor a nő (érdekes, számomra meghökkentő tapasztalat) igénytelenebb, mint egy férfi.
2021. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Volt egy párom aki tisztaságmániás volt amikor összejöttünk. Nem engedett takarítani, mert azt mondta szívesen csinálja, és legalább olyan lesz amilyenre ő szeretné. Végül ugyanolyan lusta disznó lett belőle, mint a többiből. De bírom az ilyeneket amikor nincs is nője, nem is élt még eggyel se, de osztja az észt a kapcsolatokról.
2021. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!