Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi nem fér bele egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nem fér bele egy párkapcsolatba számotokra? Hol van a határ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 07:59
A kérdező szavazást indított:
Nagy fizetéskülönbség/társadalmi különbség
Ellenkezõ nemū barátok
A másiknak többmūszakos munka
Többhetes/hónapos kiküldetés külföldre
Más vallás
Más anyanyelv
Alacsony férfi/magas nõ
45 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
1,3,4,6 -os
2021. okt. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Van olyan aki együtt tud ezekkel élni?
2021. okt. 9. 08:24
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a tartós többműszakos munka nem fér bele, ideiglenesen, ha a helyzet úgy kívánja, belefér. A kiküldetések, a más anyanyelv és a más vallás sem. A többi, ha minden más rendben van, akkor nekem oké. Az ellenkező nemű barátok meg sosem zavartak.
2021. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Egyik se feltétlen kizáró ok.

Persze kifogásnak szuperek.

2021. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Más anyanyelv egyértelműen kizáró ok, többi erősen helyzetfüggő. (pl. többhónapos kiküldetést a közös célok érdekében simán keresztülvisszük mondjuk 5 év együttlét után de egy kapcsolat elején ez eléggé kínos)
2021. okt. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőn kívül egyik se.
2021. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 harebell ***** válasza:
A vallásosság (vallástól függetlenül) óvatossá tenne, önmagában nem zavar, de nem mindegy, milyen mértékben az és miben nyilvánul meg. A többműszakos munka és a külföldi kiküldetés okozna nehézséget még, de azért nem szakítóok, ha szeretem a párom. A többi nekem simán belefér.
2021. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyik oldalról elvárni mindent is a másikról meg legyen elég h létezik
2021. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én az első verziót is külön írtam volna.

Pl. egy önkormányzati irodában becsületesen dolgozó nőnek (aki keveset keres), simán lehet pl. sokat kereső mérnök párja, úgy hogy szeretik és megbecsülik egymást.

A társadalmi különbség nálam azt jelenti hogy pl. az egyetemet végzett mérnök, sosem fog párkapcsolatot kialakítani egy "kisebbségi telepen" élő nővel (nem tartom életszerűnek)!

Többműszakos munka sem szakítóok, mert nem lehet tudni, hogy hosszútávon mit produkál az élet, lásd. covid.

2021. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is vannak ellenkező nemű barátaim, páromnak is. Amíg ez egészséges határokon belül mozog, addig nem értem miért fáj egyeseknek.

A más vallás nem gond, de egy áhítatos manóval nem tudnék együtt lenni. Van olyan barátnőm, aki hívő, de nem ebből áll az élete. Ismerek olyanokat akiknek ez határozza meg minden pillanatát. Utóbbival baráti kapcsolatig se juttottam soha, mert annyira más a felfogásunk, életritmusunk, párnak annyira se kéne.

A több műszakos munka attól függ mennyit tudunk mellette együtt lenni. Párom magán vállalkozó, ha épp elkapja a gépszíj, jóformán nem is látom. Volt már ebből szakításunk és millió vitánk. Ha az ember jóformán nem látja a másikat, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.

A kiküldetés helyzet függő. Ha valami nyomós ok van rá és egyszeri dolog, akkor az ember elfogadja. De soha nem jönnék össze katonával, pilótával, kamionossal. Mint fentebb írtam, ha nem találkoztok, tök fölösleges a (látszat) kapcsolat. Akkor inkább keresek olyat, aki fizikailag is jelen van a kapcsolatban, nem csak telefonon találkozunk.

Az alacsony férfi mit takar? Párom 168 cm, tehát alacsony, de nem alacsonyabb mint én. Olyannal nem jönnék össze, aki alacsonyabb, mert zavarna, de amíg egymagas velem, vagy magasabb mint én, nem érdekel a magassága. Sőt 180cm fölött már zavar, mert nem szeretem, ha fölém tornyosulnak.

A többi eleve kizáró ok.

2021. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!