Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azzal, hogy csak a szex miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal, hogy csak a szex miatt tesz meg vmit, tulajdonképpen elárulta magát, hogy nem is szeret?

Figyelt kérdés

1.5 éves kapcsolat.

Amibe nemigen rak bele semmit.kezdett elegem lenni es kezdtem kerulni őt, sőt nrm is akartam már vele se lenni, kifogások ez az, kezdtem belole kiábrándulni elhidegulni talan le is nézni egy bunko senkiházinak tartani csak ezek még nem forrtak ki bennem teljesen, csak az útján voltam.


Erre ezeket megérezve elkezdett adni a kapcsolatba valamennyit, es ugy erezte hogy p.ncimért teszi! Nem a kapcsolatert, nem értem, hanem a szex miatt.


Ez mellett neha mondja hogy szeret.


Most van olyan hogy egy ffi a masikkal évekig van ugy hogy csak szex miatt es nem is szereti?


2021. okt. 10. 14:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

De persze már javitgatja hogy nem a szex miatt tesz a kapcsolatba vmennyit.


Most folyamat egy kam kapcsolatban élnék?

2021. okt. 10. 14:29
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Kapd össze magad, és fogalmazd újra a kérdést! Ezzel a kommunikációval nyilván nem tudja, hogy mit akarsz, és én veled biztos nem terveznék, csak 20 percre...
2021. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A kommunikacios beszelgetos sztorikon mar reg tulvagyunk.


Ezek utóhatások már rég nálunk.

2021. okt. 10. 14:57
 4/16 A kérdező kommentje:

Van olyan hogy a párok csak szex miatt vannak egyutt semmi másért?

Es ez monogam kapcs es éveken át

2021. okt. 10. 14:59
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Nincs olyan, hogy csak a szex miatt tart ki egy férfi. De olyan van, hogy ha nincs szex, akkor kilép a kapcsolatból.
2021. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5# a szexet a ffi generalja a nőbe/nőből sztem


Ahol nincs szex ott a ffi generalta azt, hogy ne legyen szex

En ezt érzem.

Es egy nő nem fog ffiakat eroszakolni az is biztos.


Szoval nincs ilyen sztem hogy ahol nincs szex lelép a ffi. Ott max az van hogy a ffi eltaszitja magátol a nőt hogy az ne akarjon semmit.

Es igy lelép a ffi magát mosva ki abbol hogy dehat a nő nem akarta a szexet neki meg arra szuksege van.


Es eltusolják azt hogy de a nő akarta, csak ő volt olyan bunko gyoker hogy a nőt taszitotta el magátol hogy az ne akarja.

2021. okt. 10. 15:21
 7/16 A kérdező kommentje:
Ahol egy ffi azt mondja nem volt szex nincs szex otthon es ezert ő csal megy stb, ott annak oka van hogy a nő vajon miert nem birt lefekudni a sajat parjaval. Es arrol a ffi tehet nagyonis. Szerintem.
2021. okt. 10. 15:22
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te írod ki a zagyva kérdéseid, hetek óta. Nem tudom, hogy mit szedsz, de le kéne állni.
2021. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Magyaran red flag ha egy ffi igy indit hogy otthon nem kapott szexet.
2021. okt. 10. 15:30
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem irok hetek ota zagyva kérdéseket.


Olvastam a témában. Megpedog ilyenekt ne fekudj le elso randin, meg ha konnyen adod magad, ne csodalkozz ha nem kellesz stb.

Mert a pasiknal szextol fugg csak egy kapcsolat vagy hogy?

2021. okt. 10. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!