Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem olyan dolgokban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem olyan dolgokban nem mond igazat, ami lényegtelen. Másnál is van, hogy simliskedik a férj?

Figyelt kérdés

A minap mondta, hogy megnéz valamit a bankszámláján, mert lehet nem fizetett be egy számlát.

Mondtam ok!

Látom utalni akar kérdezem mit utal?

Mondja semmit.

Kiderül, hogy mégis utalt.

Kérdeztem kinek mit?

Erre ő nekem akar rendelni olajat.

Mondtam ezt igy nem lehet szóval mondja el az igazat.

Azt mondta egy munkatársától kért kölcsön azt adta vissza.

Mondtam ezt sem hiszem, mert soha nem kér kölcsön senkitől, amugy is miért nem tőlem kért?!

Erre azt mondta jól van akkor elmondja most már az igazat: elmentek multkor kajálni a munkatársakkal és ki kellett fizetni a sajátját meg azért akit meghívtak kajálni.

Ezt azért nem akarta elsőre lemondani mert én ugy tudtam, hogy az egészet a cég állja!

Az ilyen dolgok elhallgatása normális dolog?

Máskapcsolatokban is van ilyen?



2021. okt. 24. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a hazudozást én nem tudnám elviselni hosszú távon. Tök mindegy, hogy lényegtelen dolgokkal kapcsolatban hazudik. Akinek van gerince, nem hazudozik.
2021. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem normális, mivel halad így az egyre nagyobb dolgok elhallgatása felé.

Rájön arra, hogy ez működik!


Tehát, ha a legkisebbet is kenyelmetlen valami, elhallgatom.

Utána meg már szándékosan erre fog építeni, előre az elhallgatást tervezi.

2021. okt. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Én azt is megpróbálnám kideríteni, hogy miért hazudik ilyen tét nélküli butaságokban.Azért, mert csak jól esik neki hazudozni, esetleg attól tart, hogy balhézni fogsz?Az sem lenne mentség, mert ez nem így működik.Csak oda akarok kilyukadni, hogy az sem egészséges egy kapcsolatban, ha az egyik fél nem mer őszinte lenni a másikkal.Attól ez még gyáva viselkedés, de konfliktuskerülő embereknek ez szokása.Érdemes lehet ezt megbeszélni.
2021. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ahol a hazugság és hamisság magvait vetik el, szárba szökken a gyanakvás és a megosztottság."

II. János Pál

2021. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hazugság sosem lényegtelen. Lehet hogy ez most nem volt nagy dolog,(bár ha kiderülne hogy gyakran van extra költség az nekem lényeges lenne) de jelez egy hozzáállást amiből később baj lesz. Később egyre nagyobb hazugságok lesznek.
2021. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!