Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel meg tudom fordítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel meg tudom fordítani pszichológiailag a helyzetemet?

Figyelt kérdés

Párommal összevesztünk. Olyan dolog miatt hogy én valamit nem akartam, ő valamit akart. Teljesen megérthető lett volna a részéről és egyébként is ez az én döntésem. Azt mondta hogy akkor nem is kell jönnöm és letiltott.

Kezdek már nagyon beleunni ebbe a kapcsolatba. Úgy vagyok vele hogyha ő nem keres többet akkor én sem fogom. Nem ér már nekem ez az egész több ok miatt ennyit. Sokkal jobb és egészségesebb kapcsolatot érdemlek ennél, magamat minősítem le ezzel.


Viszont gondoltam pár dologra hogy mit teszek ha esetleg elkezd keresni (ami több ok miatt is elég valószínű hogy meg fog történni):


1: én magamtól nem keresem , az biztos

2: ha ír nekem valamit, akkor megnyitom hogy láttam és nem reagálok rá semmit. ha elkezd hívogatni akkor nem veszem fel. teljesen mindegy hogy mit ír, és mennyit. semmit nem fogok rá egy jó ideig reagálni, azon kívül hogy néha megnyitom. és ezt nem 2 percig fogom csinálni az biztos.


Ezzel meg tudom fordítani a helyzetemet?

Mit válthatok ki ezzel?



2021. okt. 24. 13:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
13 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
az jóóóó :)
2021. okt. 24. 13:05
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Semmi értelme nincs ezeknek a játszmáknak, döntsd el mit akarsz, kell a pasi, vagy nem. Ennyi


N

2021. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ő nem bánik velem normálisan. Teljesen megérhető lett volna a dolog.
2021. okt. 24. 13:07
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A dinamika már rég kialakult, nem tudsz ezen semmit fordítgatni, se változtatni. Vagy több lesz a veszekedés, tiltás és a toxikusság, vagy kiszállsz belőle.


Tényleg semmi értelme játszadozni.

2021. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mit érek el ezzel ha megteszem?
2021. okt. 24. 13:16
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég gyerekesnek tűnik. Már ott, hogy nem lehet elfogadni, hogy nem mégy vele.


A te reakciód pedig azért gyerekes, mert durcáskodsz. Látod, hogy ez egész rossz, de terveket csinálsz, hogy mi van, ha stb stb. Nem sok értelme, inkább rendezni kéne a vonalakat. Általában egy keményebb leírt szöveg jobb hatást tud elérni, hátha megjön az esze.

2021. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te mit érsz el. Én ugyanezt csinálom, csak a szakítás után (ő lépett le.) Azóta is írogat, hív, szerencsére egyre ritkábban. Én azért nyitom meg, mert szeretek egy lépéssel előtte járni. Én nyugodtabb vagyok, ha látom, épp milyen stádiumban van az agybaja az üzenet alapján, és tudom, mire számíthatok.

De nálad teljesen más forgatókönyv várható, mert én egyáltalán nem vagyok benne érzelmileg, te meg láthatóan igen. Te manipuláció miatt csinálnád, én meg a biztonságom érdekében. Szóval kétlem, hogy segítettem.

2021. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, én azt akarom hogy tiszteljen jobban és ijedjen meg kicsit hogy elveszíthet. Én annyiszor kapálóztam már utána, szánalmas módon. Most tegye ő.
2021. okt. 24. 13:28
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha unod, minek játszadozni itt ilyenekkel? Ha megkeres véletlenül, megírod, hogy nem vagy rá kíváncsi és kész. Többet érsz el vele, mint bármi taktikázással.
2021. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja felismerni, amíg ott kapálódzol mellette. Ha meg nem vagy ott, akkor meg szenvedsz cefetül.
2021. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!