Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, másnál is volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, másnál is volt már így?

Figyelt kérdés
Ha nem alszunk együtt a párommal, este lefekvés előtt nagyon melyről elkezdek sírni, fáj, hogy nincs mellettem.

2021. okt. 28. 23:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10

Gondolom ezt nekem szántad, bár nem a 8-as vagyok.

Miért lenne lelki roncs, aki szereti a párját? Az meg egyénfüggő, hogy ki mennyire sírós, én simán könnyezni kezdek egy filmen is, vagy egy macskás videón, más meg az anyja temetésén se sír könnyekkel, ez nem egy tudatosan eldönthető dolog...

2021. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem, ez semmiképpen nem normális.
2021. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
11: az, hogy egy felnott ember nem bir ki egy-ket ejszakat a parja nelkul, igenis beteges. nekem is hianyzik, ha nincs velem, de nem bombolok, mint egy csecsemo, ha mondjuk hetvegen kulon vagyunk.
2021. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

Oké, te ilyen vagy. Ettől még a könnycsatornák működése az emberek többségénél nem tudatos döntés eredménye, akkor sem, ha szerinted ez beteges.

2021. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
18 hónapig nem találkozhattunk a párommal. Túléltük!
2021. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fura, valamilyen korábbi efolytott, nem feldolgozott sérülés miatt lehet ez.
2021. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Korábban nem volt ilyen, ez volt az első alkalom, van hogy kifejezetten jól esne, hogy ott van mellettem, akkor nagyon nagy szükségem lett volna arra, hogy megoleljem és viszont érezzem fizikailag is, hogy mellettem van.
2021. nov. 5. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!