Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz a barátnőm viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz a barátnőm viselkedése, gyenge neveltetése?

Figyelt kérdés

Baráti társaságban voltunk, én haverjaimmál, társasoztunk. Múlt heti sztori. Vittem csajomat is. Egyszer csak társas közben (körben ültünk) érzek valami büdöset. Többiek is velem egy időben érezték meg és egyből rám néztek, cinkeltek, magamra vállaltam hogy én fingottam. Csajom közben így félmosollyal rám néz és azt suttogja "bocsi". Hangtalan volt, de mellé iszonyat büdös. De mindegy elvittem a balhét.


Tegnap újabb fejezet. Átmentünk hozzánk családhoz, ilyen kis laza délutáni beszélgetés anyuékkal, ül mellettem csajom és ismét fingszagot érzek. Majd 5 perc múlva megint. Jól nevelt nálunk mindenki ezért nem böfögte be senki hogy valaki fingott de hát olyan gázul éreztem magam mert nyilván érezték. 10 perc múlva meg ment klotyóra.


Nektek ez beleférne vagy bunkóság? Mert sztem bunkóság.


Pacsi annak aki válaszol, köszke.



2021. nov. 2. 19:48
A kérdező szavazást indított:
Bunkóság fingani, főleg nő létére.
Belefér, túlreagálom.
Nézd el neki, vécéznie kellett.
Magára vállahatta volna, ha mar fingott, nem elsunnyogni.
82 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
40%
Baszki... De undorító ez a nő!
2021. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
59%
Szó szerint gázos.
2021. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
80%
hát ha nem rendszeresen csinálja, hátha csak elrontotta a gyomrát, de amúgy undin hangzik, beszéld meg vele
2021. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
Két eset közt eltelt 5 nap...
2021. nov. 2. 20:09
 5/70 anonim ***** válasza:
84%

Kiabrandito, de amugy a budos fingas jelzes. Valamit eszik, amit nem bir. Lehet laktoz, mas is. Baromi kinos, de a budos fingast igazabol csak ugy tudna titokban, ha nem lenne ott.

Tevedes azt hinni, hogy a fingnak budosnek kell lennie. Fingani normalis, lehet csondben is. De kivizsgalas es dieta kell.

2021. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
89%

#5

Az nem opció, hogy kimegy a wc-re? Muszáj a többiek közé ereszteni?

2021. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, te nem fingasz? Én nő vagyok, imádok fingani, párommal simàn fingunk egymás előtt, és általában mondjuk, h egészségedre, aztán megy tovàbb az élet. Az cseszne be, ha a saját pasim előtt nem finghatnék. Fingani jó.
2021. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
83%
Az elsőre szavaztam volna, ha nem lenne ott, hogy "főleg nő létére". Ez a 3 szó annyit elárul rólad.
2021. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:

#7


Társaságban nem fingunk, de ez sztem alap...

2021. nov. 2. 20:44
 10/70 anonim ***** válasza:
85%

"Bunkóság fingani, főleg nő létére."


ezt nevezi a szakirodalom rosszindulatú szexizmusnak, mert ezzel azt állítod, azért mert ő nő és nem férfi, kevesebb joga van fingani, mint neked.

2021. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!