Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csiklandozás közben a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiklandozás közben a barátnőm véletlen kiverte a felső fogamat elől. Ti szakítanátok vele ezért?

Figyelt kérdés

Már többször mondtam neki, hogy fejezze be, mert kiveri a fogam, betöri az orrom...Most megtette.

Nem kért bocsánatot, azóta röhög rajtam.


2021. nov. 3. 19:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Te csiklandoztad őt, vagy ő téged?
2021. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Én se kérnék bocsánatot. És én is röhögnék. Aki csikizne, így járna, ugyanis utálom, nem tűrném el. Nem is lennék együtt egy ilyennel aki akaratom ellenére piszkál, olyanokat csinál amiket utálok, ami ellen kapálózok. Ha kiverem véletlenül a fogát, hát így járt. Legközelebb okosabb lesz.


Mondjuk tuti kamu a kérdés, szóval mindegy 🤦🤣

2021. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Azért nem szakítanék, mert véletlenül megtette, de azért igen, hogy nem is sajnálja.
2021. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ő csikizett, én vergődtem.
2021. nov. 3. 20:05
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
#1 szerintem egyértelmű hogy a védekező fél dobálja magát és üthet nagyot véletlenül. Tehát a barátnőt macerálták.
2021. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Azt hogy? Fordítva simán el tudom képzelni, hogy az "áldozat" kapálózik, de csikizett is meg rúgdosott is?
2021. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom dulakodtak csiklandozás közben. Én ilyen helyzetben (kérem a másikat, hogy ne tegyen valamit, lesz.rja, kárt okoz nekem és még ki is nevet) el sem tudom képzelni, hogy mi lenne a reakcióm, nagyon elpukkanna az agyam szerintem. Ha egyáltalán nem mutatna bűnbánatot, valószínűleg szakításhoz vezetne a dolog nálam. Szimplán azért, mert olyan jellembeli hiányosságról árulkodna ez a viselkedés, amit nem tudnék elviselni.
2021. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

5-ös, szerintem meg nem volt egyértelmű, mivel a kérdésben sehol nem szerepel, hogy a kérdező azt mondta volna, hogy a barátnője fejezze be a kapálózást.

Amúgy nálam eleve instant szakítóok, ha valaki állandóan csikiz, miközben én többször kértem, hogy ne tegye.

2021. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

8 azóta írta is hogy őt csikizték, hát így még nagyobb képtelenség 🤦

De nekem tényleg az lenne egyértelmű hogy a védekező fél üt-vág.

2021. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Te az a kar hàtraszorítós gyerek lehetsz.
2021. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!