Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen? Szerelem>Barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Szerelem>Barátság?

Figyelt kérdés
Ritkán tudunk találkozni>Nem udvarol>De szeretem a személyét> És inkább érzem barátságnak, mintsem kapcsolat>Ezért nem tudok vele lefeküdni?

2021. nov. 5. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi célja van ennek a hülye kacsacsőrözésnek?
2021. nov. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ami azt jelenti hogy... behelyettesítettem felesleges szavakat, érthetőbb mi, miből indult el..
2021. nov. 5. 08:56
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Inkàbb nyilak akartakazok lenni, szerintem. Sima friendzone-nak tűnik a sztori.
2021. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3# dehát mindketten kapcsolatot szeretnénk... valószínűleg ő jobban is mint én... csak én érzelmileg ezt az egészet máshogy élem meg, és nem megy a szex.... az elején jó volt minden..
2021. nov. 5. 09:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kapcsolatban nincs szex, az nem párkapcsolat, hanem haveri viszony.
2021. nov. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem megy a szex."


Erre mondják, hogy nincs meg az a bizonyos kémia! Lehet, hogy az első fellángolásból megvolt, mert vitt a hév, az új kapcsolat varázsa, de ebben az esetben látszik, hogy valami hiányzik.

Ez inkább barátság, ahogy te is írtad. Valószínű annyira vágytok mindketten párkapcsolatra, hogy már többet is belegondoltok (vagy csak ő), mint amit ebből ki lehet hozni! Persze a részleteket csak te ismered, de egy jó baráti kapcsolatot kár lenne veszni hagyni, csak azért mert erőltetve van egy "párkapcsolat"! Ahol, nincs meg a "tűz", a szenvedély, nincs szex, az mitől lenne párkapcsolat? Kivéve, ha 70 év felett vagytok.

2021. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kiszerettél belőle, de ettől még jó embernek tartod

igen, van ilyen

2021. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De volt már köztünk szex, normál kapcsolatnak indult ez az egész, és nem tudom miért / hogyan kerülhetett inkább barátságba a kapcsolatunk? Hónapokig azt éreztük hogy ez egy rendes kapcsolat... Ki lehet hozni ebből valaha normál kapcsolatot? Másnál is volt ilyen? Vagy így ütközött ki hogy nem udvarolt? Nem tudom felfogni... kérlek segítsetek...
2021. nov. 5. 09:15
 9/11 A kérdező kommentje:

Előző kommentet 3# ra írtam.

6# & 7# köszönöm elgondolkodtató..


Csak annyira furcsa.. hogy személyiségre pedig álmaim párja lehetne.. valószínűleg tényleg hiányzik valami.. nem érzem azt hogy remegne értem/eleget tenne.. pedig ő is akarja..

2021. nov. 5. 09:25
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az érzéseid a tieid. Neked kell velük valamit kezdeni.

Ha amúgy minden passzol , akkor valószínűleg nálad lesz a hiba hogy mégis miért nem éled meg úgy, ahogy kellene.

2021. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!