Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék szabadulni ettől az embertől?

Figyelt kérdés

Szinte együtt nőttünk fel, kamasz korunkban jöttünk össze. Sajnos az én családommal már akkor is viharos volt a kapcsolatom. Fáj kimondani, de a párom családját sokkal jobban szeretem, mint a sajátomat.. Sokkal több mindenben támogattak, sokkal jobban kimutatták a szeretetüket. Az én szüleim teljesen eltávolodtak tőlem a párom miatt (utálják), szinte soha nem is beszélünk.

Sajnos a kapcsolatunk nem épp idilli bármennyire is annak látszik a rengeteg együtt töltött év miatt.. Azt hozzátenném voltak kihagyások. Ő nem tudom hányszor csalt meg..az egyiknél ott hagytam és én is kerestem mást, de életem során csak az az egy másik férfi volt.. Végül mégis kibékültünk és hatalmas lelkiismeret furdalást csinált nekem azért, mert mással is voltam. Persze az ő kapcsolatai mindig tabuk maradnak.. Nem egyszer próbáltuk meg külön, de mindig visszatértünk egymáshoz. Nem rég ismét szakítottunk és olyan ürességet éreztem, hogy zokogva könyörögtem vissza magam hozzá pedig akkor már tényleg azt éreztük, hogy nincs tovább.. Most nagyon nyomaszt, mert megláttam a másik lányt akivel legútóbb volt, 19 éves (én most leszek 30) és borzasztó rossz érzéssel tölt el, hogy én már biztos nem vagyok neki elég.. Azt is tudom, hogy annak a lánynak ő volt az első, ez különösen nehéz. Az az igazság, hogy egyszerűen nem találom önmagam nélküle.. Annyira az életem része, hogy nem tudom kiszakítani. Ugyanakkor hatalmas tehernek érzem már ezt az egészet. Borzasztó valakitől ennyire függni, mintha nélküle egy senki lennék.. Néha azt gondolom ennek csak akkor lesz vége ha valamelyikünk meghal. 😣



2021. nov. 6. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt hívják úgy, hogy megrögzött kötődés. Azt lehet szerelemnek gondolni, de ha két ember igazán szereti egymást, akkor nem történik megcsalás és tesznek azért, hogy a másik boldog legyen. Leírtad, hogy többször megcsalt, találtál másik férfit is.

Ha valaki egyszer is megcsalja a másikat azzal azt fejezi ki, hogy egyrészt hiányzik neki a megcsalt félből valami, másrészt pedig egyáltalán nem tiszteli a másikat.

Ez egy ilyen se veled, se nélküled kapcsolat lehet, aminek nem sok értelme vagy, csak őrlődni fogsz.


A legjobb dolog amit tehetsz az az, hogy megszakítod vele az összes lehető kapcsolatot, hogy ne is lásd és keresned kellene egy olyan embert, aki úgy szeret és elfogad olyannak, amilyen vagy.


Mielőtt összejöttetek, akkor is éltél és valahogy megoldottad a dolgaidat. Ez később se lesz másként. Lassan egy 30 éves érett nő vagy, akinek a jég hátán is meg kell tudni élni. Persze remélhetőleg találsz egy határozott férfit, aki átsegít a problémán és támaszod lesz mindenben.


Sok szerencsét! :)


F/26

2021. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt valamilyen módon Neked kell dolgoznod azon, hogy legyen elég önbizalmad és önbecsülésed is egyedül!


Ha nagyon másként nem megy, akár pszichológus segítségével. De nagyon jó önfejlesztő könyveket lehet találni könyvtárakban is. Esetleg internetes kereső segítségével is ráakadhatsz tippekre.


Jó munkát kívánok önmagad sikeres fejlesztéséhez! (És előbb vagy utóbb el fogsz érni abba az életkorba, amikor már magadtól is teljes értékűnek érzed magad. Nekem is inkább a negyvenes éveimben sikerült a legjobban.)


Ui: azt is hozzá kell tennem, hogy amióta anyukám már nem él - 2 éve -, azóta tanultam meg sajnos leginkább önmagamat elfogadni automatikusan.

Miért? Mert egyre több mindent kell megoldanom önállóan és ezzel arányosan stabilizálódik folyamatosan az önértékelésem.

2021. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

“A legjobb dolog amit tehetsz az az, hogy megszakítod vele az összes lehető kapcsolatot, hogy ne is lásd és keresned kellene egy olyan embert, aki úgy szeret és elfogad olyannak, amilyen vagy.“


Próbáltam és minden jó volt, de mikor visszajött valahogy ismét elvette az eszem.. 😔

Köszönöm a válaszaitokat és a tanácsaitokat. Jól estek a szavaitok.

2021. nov. 6. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szakember, a párodnak nevezett ocsmányság meg ritka nagy szrházi faxkalap !!
2021. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tudtam segíteni. :)


Ezek szerint hasznos volt a válaszom.


2-es válaszoló.

2021. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!