Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak, megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bibu07 kérdése:

Most mit csináljak, megéri reménykedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Majdnem 1 éve vagyok együtt a barátommal.Elég érdekes a kapcsolatunk,de nagyon szeretem őt...Viszont,mivel eléggé önfejűek vagyunk mindketten,ezért elég sokat veszekszünk és veszekedtünk már az elején is.Kb 2 hónappal ezelőtt szakított velem.Azt mondta,nem érzi azt,amit kéne...Elég nagyot csalódtam akkor benne...Aztán amikor rájött,hogy elveszített,olyan dolgokat írt,amit nem is néztem volna ki belőle...Megbocsájtottam neki és adtam még egy esély...De mióta kibékültünk ő olyan furcsa...Nem úgy beszél velem,mint a barátnőjével,nem foglalkozik velem még annyit sem,mint azelőtt...Pedig amikor külön voltunk azt mondta,minden jobb lesz és hogy bármit megtenne értem,én vagyok az élete és egyfolytában írogatott,meg hívogatott...Most meg semmi...És most megint ott tartunk,hogy nem azt érzi,amit kéne...Nem értem...Hozzáteszem,hogy ő nem egy átlagos ember...Elég fura és nehéz természete van...Nem beszélve a rigolyáiról... De én mégis,így is nagyon szeretem...Csak nem tudom reménykedjek-e még abban,hogy lehetünk boldogok?
2010. szept. 3. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
MI
2010. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
SZia!Sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy naon rossz érzés tudom mert énis voltam ilyen helyzetben nem akarlak elszomorítani de csak hiteget,meg ígérget,ebből ne várj már komolyat akármennyire is szereted,mert nem foglalkozik veled,azért nem hivogat már meg semmi!!de ez csak az én véleményem...sztem ne reménykedj,ha komolyan érdekelnédmár jobban foglalkozna veled!sokan csak azért kedzik ujra mert nem akarnak egyedül lenni,vagy épp nincs láthatáron más..
2010. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm! Az a baj,hogy egyszerűen nem tudok rajta kiigazodni...Mindíg mást mondd...És azért sem egyértelmű,mert néha ilyeneket mondd,de amikor együtt vagyunk érzem rajta,hogy szeret...Érezteti velem...Szerintem ő sem tudja mi a baja...
2010. szept. 4. 11:55
 4/6 anonim válasza:
Lehet kell neki egy kis idő,nem tudja még magában sem sztem lerendezni h ő mit is akar valójában!!Második válaszoló voltam...puszi
2010. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,szerintem is ez lehet a baj...Most kapott időt,mondtam,hogy addig ne is találkozzunk,én nem is keresem,majd ha hiányzok neki keres ő... Aztán majd kiderül,hogy mi lesz a vége...

Köszi,hogy segítessz!:) puszi

2010. szept. 6. 10:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan... 3 hete pont ugyanúgy kidobott,mint anno... De ez már végleges...és talán most már annyira kiábrándultam belőle,hogy könnyebben továbblépek...Azt sem érdemli meg,hogy gondoljak rá...soha,senkiben nem csalódtam még ekkorát...:S Remélem nem is fogok többet...
2010. okt. 4. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!