Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a fontosabb? külső, vagy humor?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
pénz
2010. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
humor
2010. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezek már ezeréves kérdések, hány nő van? mindenki más, relativ ez. Volt olyan csajom aki egy idő után kedvelt meg a belső miatt, volt olyan akivel első randin összejött a dolog mert jólépünek talált, és volt olyan akinek azt mondtam:

Én " autóm is van"

Ő " imádom az autós pasikat, lehetek a csajod"?

2010. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És az autó is ugyebár a pénzt fejezi ki, ahogy az első írta:) tudjuk ugye hogy szerelemből megélni nem lehet.
2010. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
ha csak ezek közül kell választani akkor... 55% humor 45% külső
2010. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

humor, utána külső


De ez így nagyon sarkítva van, mert hiába humoros egy férfi, ha nem vonzódom hozzá.

Találkoztam már nagyon komoly férfival, biztos, hogy nem nagyon viccelődik, de borzasztóan vonzódtam hozzá.

Ha viszonozta volna az érzelmeimet jól el lettem volna vele a viccei nélkül is.

2010. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most ez olyan, hogy ha van egy srác, aki álompasi de komoly nemkéne, ha van egy srác aki egy poéngyár (ismerek ilyet), de ronda, akkor se kéne... :D
2010. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:40:

Éppen ezért kérdezte, hogy hányból, hánynak mi a fontos...


Ezek közül a humor, a külső nem minden, persez az is számít,de ha nem alegszebb, arról sem tehet (persze itt nem az áoltságra meg azokra a dolgokra gondolok, amiken lehet változtatni. Szóval nekem a belső ezerszer fontosabb, mint, hogymi van kívül! Mert nézhet kis valaki nagyon jól, de ha egy nalmas, komoly, fapofa, nem kell.

2010. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
leginkább a külső. le lehet pontozni, de első benyomás ez alapján alakul ki és a lányok 70%-a nem járna ronda pasival, akárki akármit is mondd. persze fontos hogy kedves legyen, és ne akarjon minden áron menőzni mert én special attól falra mászok:/
2010. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
aki szerelmet akar annak a viselkedés, a kisugárzás
2010. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!