Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért van párkapcsolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van párkapcsolatod, mert szeretsz veszélyesen élni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az, hogy szeretek veszélyesen élni abból mutatkozik meg, hogy nemrég voltam ejtőernyőzni, nyáron többször voltam extrém túrán és sziklát mászni, valamint alapvetően szeretem az extrém sportokat.


A párkapcsolatomnak mi köze van a veszélyhez?

26/N

2021. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért van, mert szeretjük egymást.

Bár tudom, te vagy az az idióta, aki szerint egy férfi csak azért van egy nővel, hogy legyen fix dugás.

A nyomorult életed ne vetítsd ki másokra.

2021. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a veszélyes benne? Nem egy alkoholista kanc.gánnyal élek együtt.
2021. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

2. Nem az a nyomorék én vagyok.


És igen mivel kevés kivételtől eltekintve mást nem adtok a kapcsolatba, csak a szex matt tudnak veletek lenni.


Mert ugye támogatja se lelki értelemben, se anyagi értelemben nem várhat, ezért férfi nem várhat a nőtől mást csak szexet.


De a szöveg az megy hogy nem felfele választanak a nő, olyat aki mindenben több náluk (-pin@) á véletlenül se.

2021. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És a nők mit várhatnak a ffiaktól? Vagy legalábbis tőled?
2021. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

5. Fentebb már leírtam.

De akkor meg egyszer a nő megkapja és megköveteli az támogatást és a pénzt amiért cserébe a férfi nem kap semmit. Mert aki ilyesmit akar az luzer, ezt a férfinek alapból hozni kell, a nőnek viszont nem kell. A nő lehet gyenge lelkileg, csóró és lakhat otthon 30 évesen is. Viszont ha te férfiként csak az egyiket nem teljesíted akkor csak simán leköpnek avval hogy sz@r vagy.

2021. dec. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen szerencse, hogy szabad országban élünk, ezért a nyígás helyett lehet egyedül is lenni. Vagy akkor egy másik ilyen isteni tökéletes férfiúi teremtménnyel, mint te. Aztán támogassátok egymást. Ameddig meg annyira hülye vagy, hogy egy punciért bármit megteszel, addig ne a nőket okold, hanem magadat. Senki nem kényszerít.
2021. dec. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Milyen szerencse hogy a tény, miszerint a nők elvárasainak kell megfeleljen a férfi, és nem fordítva, nyigástol független tény marad.
2021. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha ez téged megnyugatat :D
2021. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!