Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen hosszú kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen hosszú kapcsolat után kezditek "elvárni", hogy a pasitok külföldre (főleg tengerpartra) vigyen nyaralni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sok pár esetében teljesen alap, hogy összejönnek és már az első nyáron, akár néhány hónap után már Tunéziában, Egyiptomban, Krétán nyaralnak. (Horvátország már túl snassz gyakran...) Lehetséges, hogy sok lány ezt "elvárja"? Számomra egyáltalán nem természetes, hogy fél év után ilyen helyre vigyem nyaralni a barátnőm, pláne hogy mindent én fizessek. Nem mélyül el annyira a kapcsolatunk, nincs is sok pénzem. 24F
2010. szept. 5. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem várják el, ha meg igen akkor szívjanak ki. az enyém nem várja el.
2010. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elvárja Tőled, hogy nnyaralni vidd, akkor egy olyan lánnyal jobb is ha nem vagy együtt... Sztem nagyon gáááááz ... Én lassan 10éve vagyok 1ütt a a barátommal, és igazából még csak a balcsin voltunk és pécsen... ennyi... Nekünk sem jöttössze külföld, pedig megtehettük vna, mert megvan rá az anyagi keret, de vhogy mindig elmaradt... én nem várom el, és sztem nem ez a lényeg, ha valakit szeretsz, azzal egy kutyasétáltatás is öröm tud lenni!!! 23/l
2010. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Jelenleg nincs párom, de soha nem vártam el semmi ilyesmit az exemtől. Azt "elvártam", hogy ha lehetőség van rá menjünk együtt nyaralni, de sosem engedtem, hogy az én útiköltségemet-szállásomat és egyéb költségeimet ő fizesse.

Azt sem engedtem meg, hogy a mozijegyem ő vegye meg.

2010. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

17:38 vagyok. Még annyit, hogy sosem ragaszkodtam külföldhöz, csak együtt legyünk.


21/L

2010. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem ettől függ. Évek óta együtt vagyok a párommal, együtt is élünk, soha nem voltunk még külföldön nyaralni, mert egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak. Nem is várnám, nem is várhatom el tőle.

Viszont ha megengedhetnénk, akkor tuti már az elején elmentünk volna, mert miért ne? Miért kellene ezzel ennyit várni? Mi az összeköltözéssel is csak kb öt napot vártunk, pedig az egy kicsit fontosabb kérdés, mint egy nyaralás :)

2010. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én majdnem két év együtt járás után nyaraltam a párommal először és akkor is ingyen volt neki, mert üdülési jogunk van. Sosem vártam el tőle, hogy marha drága helyekre vigyen el. Nem erről szól a kapcsolatunk.

20/L

2010. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én ilyet nem várok el xD! ha viszont kettesbe megbeszélitek hogy felesbe kifizetitek úgy teljesen más! tök mindegy hogy itt nyaralsz vagy külföldön ha van mind a kettőtöknek rá elég pénze! xD
2010. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Három éve vagyunk együtt, háromszor voltunk nyaralni, és még egyszer sem ő "vitt el".

Feleztünk mindig mindent. Nyaralás előtt összedobtuk a pénzünket, utána a közösből fizettünk. Külföldre meg azért nem mentünk, mert drága.

2010. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Soha!!Ha házasok vagyunk esetleg elvisz küölföldre ha ugy keress!!Amugy csak éterbekbe strandra szorakozo helyre és ennyi
2010. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!