Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen természetű, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen természetű, milyen ember anyósod, vagy anyósjelölted? Jól kijössz vele? Kort nemet is írj!

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszóval szuper:)

Ezzel azt hiszem minden kérdésre válaszoltam:)

23/N

2010. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen.

Jó neked,hogy kifogtad a szuper anyóst:)

2010. szept. 6. 08:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon jó fej anyósjelöltem van.Szinte a barátnőm. :)Együtt járunk futni, nagyon megértő és segítőkész.Nem isteníti fel a fiát hanem tudja hogy milyen.Egy csomó mindent meg lehet vele beszélni. És tényleg bármikor számíthatunk rá.
2010. szept. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja ez lemaradt. 25/N
2010. szept. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem az anyósjelölt annyira nem gáz. Sokat nem beszélünk de ha mond is valamit akkor kedvesnek tűnik de nekem mindig olyan érzésem van, hogy mutatja, hogy kedvel de belül meg egyáltalán nem. Mondjuk úgyis az a fontos, hogy a barátnőmmel jól megvagyok. Anyóst ritkán látom.

20/F

2010. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utál ;)

Tiltja tőlem a lányát, mert elrontom (valójában csak k* féltékeny, h nem mindig vele csücsül otthon...) Nem is tudja, h szoktunk talizni, mert akk csak veszekedne (naon!)... úgyh titokban kell mindent csinálni :D (18 évesek vunk)

2010. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megvolt. kedvel.


20f

2010. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 éve vagyok együtt a barátommal,eddig nem volt semmi probléma az anyja és köztem, de mostanában szóbajött h elmegyünk albérletbe, ebből elég sok probléma adódott, félti azt a pénzt amit eddig a fia leadott és olyanokat beszél, h én mondtam a fiának, h ne adjon le semmit amíg ott van meg ilyenek...pedig ez baromság. Aztán kidobta a házból a fiát mert 35ezer helyett 20at adott le, na akkor átköltözött a nagymamájához azt azóta állandóan a mamájánál van az egész család meg ilyeneket mond az anyja h itt hagytál a szarban, hát basszus ő dobta ki, na mind1 én megutáltam mint a sz.rt majd ha elköltözünk együtt a barátommal tőlem aztán tuti nem fogja megtudni h hol vagynuk majd akkor hivogathat...de emögött még nagyon sok dolog van ami miatt már nem bírom elviselni azt a nőt.

20/L

2010. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Normális, de az ágyban kicsit vad, meg gyorsan elmegy


18/f

2010. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!