Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt? 23/L

Figyelt kérdés

A párom nem valami bátor teremtés, nagyon szeretem és csodálatos minden téren, kivéve ezen.


Nem tökös, remeg és lefagy ha olyan helyzetbe kerül amiben benne van a veszély vagy baleset lehetősége (jégkorcsolya, létrára mászni, fogorvoshoz menni, autót vezetni (pedig tud))


Ezek ilyen kis semmi helyzetek, de én lányhoz képest elég tökös vagyok, igazi veszélyhelyzetekben is.


Három évvel idősebb nálam, jókiállású de az ilyenek annyira kiakasztanak, hogy lehetne erős férfi de inkább összehúzza magát és gyámoltalanul ücsörög.


Tényleg nagyon szeretem, csak fogalmam sincs mit tudok kezdeni ezzel a területtel nála..


Beszéltem vele erről, de csak olyanokat mond hogy most biztos utálom mert ilyen, pedig igyekszem jól kezelni!



2021. dec. 13. 15:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Így szerettél bele nem? Akkor miért akarod megváltoztatni?
2021. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Ez csak útközben derült ki, de szeretem őt és nem megváltoztatni akarom, úgysem tudom.

Csak jobban akarom kezelni, de nem tudom hogyan csináljam.

2021. dec. 13. 15:24
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha már beszéltél vele, és ilyen gyerekesen reagált, akkor semmit nem lehet vele kezdeni.


Az van, hogy neki változnia kellene, csakhogy a nők nem arra vágynak, hogy egy esetlen pasival legyenek párkapcsolatban, és anyuka módjára egyengessék a lépéseiket. De így, hogy még be is durcázott, még gázabb az egész.


Majd előbb-utóbb megunod, aztán kidobod.

2021. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy kezelhetnéd jobban. Abszolút. Esetleg olyan helyzetben, ha te állsz ki magatokért vagy te csinálod meg, nem érzi magát rosszul?
2021. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

A nők örök rögeszméje, hogy megváltoztassák és a saját képükre formálják a csávókat. Valaki tudatosan műveli, valaki ösztönösen, de a lényeg, az algoritmus szinte mindig ugyanaz. (míg mi fordítva, szeretjük konzerválni a nőt olyannak, amilyen. Csak ők meg folyton változnak, meg korszakváltások meg miegymás de ez most a kérdés szempontjából mindegy is)

Oké, csakhogy én nem egy amőba vagyok, hogy az éppen aktuális nő kedvéért majd ilyen-olyan leszek.


Tudod a mondást: megszoksz vagy megszöksz.


Ezt tudom mondani ffiként.

2021. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nekem nem okoz gondot kiállni az olyan helyzetekben amikben ő nem képes, sőt igazából nekem gondot sem okoz, mert valahogy ösztönös.


Csak van egy két helyzet amikor konkrétan ahogy ilyenkor rám néz (olyan leszegett fej de felfele néz,hogy "ments meg") elmegy az életkedvem is, és egy nagyon kicsit le is nézem de mindeközben szeretem és igyekszem pozitívan tolerálni!!


Alapvetően én egy kőkemény irányító típus vagyok de nagyon igyekszem ebben visszafogni magam, nem szólok bele csomó dologba, de ő kb kierőszakolja hogy ebben is abban is irányítsam.


Ezzel nem is lenne baj, csak az ilyen helyzetek... Az sarkallt a kérdés kiírására, hogy felhívott egy két órája kb hogy megérkezett a fogorvoshoz de nagyon fél, úgy beszélt mint akit a vágóhídra küldtem.. Azt mondtam hogy sokmindent meg tudok csinálni, de bátor nem tudok lenni helyette.

2021. dec. 13. 16:03
 7/26 anonim ***** válasza:
52%

"Nekem nem okoz gondot kiállni az olyan helyzetekben amikben ő nem képes"


Gyerek vagy még, nem pedig nő.


A nő férfit akar, aki higgadt, bátor, és megél a jég hátán is, nem egy olyan alakot, aki még a fogorvostól is fél. Talán még a 2 éves unokaöcsém is bátrabb, mint ő, ha orvosi kezelésről van szó.


A pasid egy lúzer. Majd ha felnősz, belátod.

2021. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

"Alapvetően én egy kőkemény irányító típus vagyok"


Jaj, dehogy vagy te az.


Egy kőkemény domináns nő nem tud elviselni egy ilyen alakot, mint akivel te vagy együtt.


Csak az SZERETNÉL lenni, de nem vagy az.

2021. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Majd túllendülsz ezen az egészen!

(A nyakadba szokott ugrani, amikor megijed?)

2021. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
csak vicc volt!
2021. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!