Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már pár éve, egyszer mentem el sörözni 2 barátommal. Akkor is felkuporodva a kanapén hisztizett...


De amúgy azt mondja mindig, hogy nyugodtan menjek el a barátaimmal. Egyszer mentem el, balhé lett belőle.


Egyszer meg elmentünk közösen sörözni egyik barátommal és barátom párjával, beszélgettünk négyen. Hazafelé meg nem szólt hozzám, meg kiakadt, hogy miért beszélgettem haverom párjával. Rám fogta, hogy nekem tetszik stb. Nagyon összevesztünk.


Elmentek 4en akkor mindenki beszélget mindenkivel nem?



Ráadásul ha ő szülőlátogatóba van, nekem gyakran kell fotót küldeni hogy én hol vagyok, kivel vagyok. Nincs e ott nő véletlen. Pl tegnap is. Haverom átjött és hogy hozott e nőt magával. Fotót kellett küldenem a kocsiban ülő személyekről. Ketten voltunk haverommal... Ez normális?



2021. dec. 26. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagy bajok vannak nála a toronyban.
2021. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele?
2021. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Te se a legèlesebb kés vagy a fiókba !!🤔🤣
2021. dec. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
97%

Manipulatív birtoklàsmàniàs.


Milyen gyógyszert szed, amúgy?

2021. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az illető a saját önértékelési problémáit a te folyamatos kontroll alatt tartásodban vezeti le.

Magyarul féltékeny, birtokló, kontrollkényszeres, mert ő saját magát nem tartja elég jónak, azt hiszi, hogy biztos megcsalod valakivel.

Szóval nagyon nem normális a viselkedése.

2021. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég! Ez egy TERROR, amiben te élsz. Már régen kitettem volna! Te is csak szenvedsz, látható!


- “felkuporodva a kanapén hisztizett...”

- “azt mondja mindig, hogy nyugodtan menjek el a barátaimmal. Egyszer mentem el, balhé lett belőle”

- “kiakadt, hogy miért beszélgettem haverom párjával”

- “nekem gyakran kell fotót küldeni hogy én hol vagyok, kivel vagyok”


Ez abszolút nem normális és ez nem szeretet, szerelem. Ez birtoklási vágy.

Szerintem nagyon gyorsan hagyd ott, mert ennek sosem lesz vége, sosem leszel boldog, örökké csak a veszekedés lesz, sosem fogod igazán jól érezni magad miatta.

Sok olyan nő van, aki nem ilyen, nem tesz ennyire teljesen tönkre.

2021. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ez normális?"


Ne haragudj. Szerinted ez normális? 😄

2021. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Apám azt kérdezné: “Aranyból van neki?” Ha nem, akkor nagyon gyorsan hagyd ott szerintem.
2021. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Engem biztos nem kontrollálna így egy nő, teljesen az uralma alatt tart, csicska kutyaként, borzasztó. Ez nem egy egészséges kapcsolat, nem normális az agya, hagyd ott.
2021. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen barátnőm, és sajnos mindezek ellenére ragaszkodtam hozzá. Aztán ő csalt meg, és hagyott ott, én meg alkoholista gyógyszeres lettem, ami miatt azt a kevés barátomat is elvesztettem. Ne járj úgy, mint én. Örülj, hogy vannak barátaid. Nő lesz másik, ha eddig is volt, én is rengeteg kalandon vagyok túl az elmúlt 5 évben, és most már menyasszonyom van. Hajrá, szakíts, legalább te ne járd meg a poklot.
2021. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!