Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért ti szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért ti szakítanátok a párotokkal? 24/L

Figyelt kérdés
Eggyütt vagyunk 3 éve és ezalatt a 3 év alatt a barátom anyja tönkre akarta tenni a kapcsolatunkat.Egyszer hárman ültünk a kanapén és ott jópofizott így drágám úgy drágám de amint kiment a barátom a mosdóba mát azt mondta nem kaparintom meg a fiát és a pénzét (na jó lehet hogy többet keres nálam de én is dolgozom)na erre felkaptam a vizet elmondtam a páromnak az anyja elketdett bőgni hogy ez nem igaz ő csak örül a boldogságunknak a párom nem tudott mit mondani senkinek nem hitt ebben az ügyben.fekhívott telefonon egyszer 2 millió forintot felajánlott csakhogy hagyjam el a fiát és még sorolhatnám az ilyeneket....Tegnap karácsonyi ünnepség volt áthívott mindenkit engem is mondta a párom menjünk át nem lessz semmi én mondtam neki rendben.Ültetési rend volt és milyen véletlen engem nem a párom mellé ültetett nem akartam vitázni mindenki elött.ha még akartam szólalni akkor a szavakba vágott levegőnek nézett ha én valakivel beszéltem csak úgy belvágott mintha nem is lennék jóformán azért hívott át hogy megalázzon.Miután minden vendég elment elegem lett éppen mentem be a konyhába ahol azt hallottam hogy a barátom osztja az anyját hogy miért viselkedett így velem erre ő azt mondta hogy egy ilyen utolsó r.i.b.a.n.c.a.l mint én nem is tudna máshogy viselkedni.bementem a konyhába nagyon ideges voltam megmondtam neki hogy ő egy utolsó r.i.b.a.n.c aki nem akarja hogy a fia boldog legyen erre ő pofonvágott nem kicsit elegem lett visszatértem mert már nagyon idegesített utána nekem rontott és megtépett!!!nem tudtam visszaütni erősebb nálam és még nem olyan öreg szóval nem kicsit tépett még!A barátom lefogta az anyját én kimenet sírva a barátom utánam jött és azt mondta legközelebb ne nevezzem így az anyját és ne üssek vissza neki és ne legyek tiszteletlen akármit mond.hazajöttem egyedül ti ezért szakitanátok ha ki se állt mellettem?

2021. dec. 26. 12:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2021. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Szakítanék. Nem állt ki melletted.
2021. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
De előbb elmondanám neki, hogy az anyja 2 millióért ki akarta vásárolni őt a kapcsolatból, hogy visszakapja, most örüljön a pasi, mert ingyen szabadul tőlem, az anyjának egy forintjába se kerül, hogy elmegyek. Egyáltalán eddig miért maradtál ebben a förtelmes családban? Micsoda putris stílusa van az anyjának.
2021. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
14%
Szerintem hagyd ott és legyél az én párom.
2021. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül mentél, haza, nos, mire a pasi hazaér, már minden holmimmal együtt eltűnnék.
2021. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
16%
Bocs, kiállt melletted, számon kérte az anyját. Erre te ler.ibancoztad a nőt...
2021. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
Jane Fonda és Jennifer Lopez vot egy filmben, hasonló volt a történet és a jelenetek. Nézd meg ott mi volt, hátha segít.
2021. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
6-os, az anyós rbancozta le a nőt, az csak megvédte magát, nem cselédje az anyósnak, joga van a tisztelethez. Én már csak azért is lépnék, nehogy egyszer gyereket szüljek ennek a férfinak, és az a nagyanyjára hasonlítson. Nincs hol laknod a pasi lakásán kívül, azért tűrsz el mindent, vagy mi? C.-ok vagytok?
2021. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Fogadd el a 2 milliót, aztán dobd a srácot. Ez mindenhogyan gáz, legalább pénzed legyen.

Légy észnél, és tegyél az erkölcsi normákra!

2021. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%
Ez olyan bődületes kamunak tűnik :D legalább eroltesd.meg magad legközelebb
2021. dec. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!