Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor derült ki számotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor derült ki számotokra, hogy milyen a párotok igazi énje, miután együtt életetek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 08:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Éltetek*, elnézést.
2021. dec. 27. 08:47
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Néhány év múlva kezdtek zavarni a dolgok.

Az az érdekes,hogy eddig minden hosszabb kapcsolatomban már az elején láttam a problémát.

Eleinte vicces vagy éppen különc dolognak tűnt.

Aztán egyre gyakrabban zavart és vált idegesítővé ez a dolog.

Utólag elég hülyén is érzem magam emiatt.

Simán elkerülhető lett volna a sok negatív tapasztalat,ha magammal őszinte vagyok és beismerem

,hogy nem erre vágyom.

Ami miatt nehéz volt számomra ezt kezelni az az, hogy vannak jó élmények, érzelmek,ami miatt sokáig mentségeket próbálok találni a másik számára.

Ez az időszak a legmegterhelőbb.

Amikor már látom,hogy nem működik,de még életben tartom ,mert magamnak is nehéz beismerni,hogy milyen jelentős részben hozzájárultam ahhoz,hogy ennyire elromlottak a dolgok.

2021. dec. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megcsalt. Sosem gondoltam volna, hogy valaki, bárki ennyire simán, szemrebbenés nélkül tud hazudni. Akkor ismertem meg az igazi énjét. Amit addig mutatott magáról, az egy hamis kép volt, vagyis inkább úgymondanám, hogy a lelke mélyén ez az volt az igazi énje. A gerinctelenség.
2021. dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából fél év múlva, de mi nem élünk együtt. Nem is fogunk, jobb a béke...

N

2021. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

4-es vagyok, első remekül összefoglalta.

N

2021. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem életszerű szabály , hogy más passzoljon hozzánk ezért haragudni a másikra az helyett , hogy szólnánk ez így nem megy buta életképtelen emberre vall.🕵‍♀️👸
2021. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem volt ilyen pillanat. 8 éve vagyunk együtt és 6,5 éve élünk együtt, úgyhogy nem is hiszem, hogy ilyen meglepetés érne ezután. Vannak olyan szokásai, amit csak az összeköltözés után ismertem meg, vagy olyanok, amik zavarnak, de soha nem éreztem azt, hogy más embert ismertem meg, mindig is önmagunkat adtuk.

Még sok új szituáció áll előttünk, amiben nem tudhatjuk előre pontosan hogxan fogunk viselkedni, meg biztos sokat változunk is életünk során, de az nem jelenti azt, hogy ne mindig a valódi énünket ismerné a másik. És ez az első pillanattól kezdve így volt.

2021. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A 8.évben egy sziruáció hozta ki. Durván kiábrándított örökre. Addig is voltak problémáink, de onnan kezdve undorodok tőle.
2021. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lakva ismerszik meg az ember. De van akinél hamarabb előjön az igazi énje. Valakit meg csak kB 10 év múlva ismersz ki mikor gyerekek vannak. Ez változó.
2022. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam kifordított helyzet van, ami mögött súlyos történet volt. Első évünkben egy gyógyszer nárcisztikus mellékhatásokat gerjesztett benne, későn észrevéve kissé elkezdte átírni az agyát, ráébredve kitartottam mellette, el is kezdett változni, majd ezt valaki mégis ki tudta használni és elmarta tőlem egy időre... De mivel nem volt önmaga, én küzdöttem és visszaszereztem. Csak aztán megbánva és hosszú időt elrontva ő összeköltözésben döntött. Mármint már valamikor beköltözhetett volna hozzám, én ezt egyszer kiejtettem a számon. Ilyen cirkuszos időszak után nem volt egyszerű így visszatalálni egymáshoz és voltak súrlódások, de meglepő fordulat történt... Illetve inkább nekem nem volt egyszerű, ő rendkívül hálás nekem. Teljes pálfordulásként soha nem volt velem annyira kedves és figyelmes, mint az együttélésünk óta. :-) De ez nem csak hála, nem csak azért van velem. Egyértelműen kimutatja a szerelmet. Úgyhogy nekem nagyon rendhagyó élettörténetem van.
jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!