Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, hogy masfel eve vagyunk egyutt, egyutt elunk es kb 2 hetente 1x van szex?

Figyelt kérdés
En vagyok a nő. Huszonevesek vagyunk. A paromon ugy latom, hogy ez neki igy teljesen jo. Latom rajta, hogy szeret, de nekem ez borzasztoan keves. Mar probaltam vele beszelni. Akkor kb 1 honapig surubben volt, de aztan megint elmult. Nekem kb eselyem sincs kezdemenyezni, mert kb minden este lefekszik az agyba es rogton alszik kb. Csak akkor van szex ha ő kezdemenyez, mert en kb minden nap ezt varom es ha ez megtortenik akkor nahyon boldog vagyok mindig. Szoktam hivni furdeni vagy zuhanyozni magammal, mert ott kicsit ra tudok maszni, de ez is 10bol 8szor csak 5 perc alatt letusol mellettem aztan ott hagy. Mit tegyek? En mar probaltam vele beszelni tenyleg de ha semmi nem valtozik akkor nem illunk ossze?

2022. jan. 2. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%

40 évesek vagyunk,asszony havi egyszer kiveri vagy max orál van.Normál szex nagyon ritka.

Szerintem már változókorba lépett, alig igényli a szexet.

Én magamnak csinálom, és szeretőm van mellette.

2022. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom van akinek ennyi elég, nekem ez a helyzet egyébként elviselhetetlen lenne (mármint, hogy tudom hogy a lány egész nap ezt várja, bezárva érezném magamat). Maga a szám egyébként tényleg kevés szerintem is, na de nem az én barátom :)
2022. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

"minden este lefekszik az agyba es rogton alszik"


Fáradt, kimerült embernek nincs kedve a szexhez.

2022. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Neki normális, neked nem.
2022. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Van, akinek normális (nekem pl. bőven elég lenne), másnak a napi 2 a minimum.

Beszéljétek meg, hogy mi lenne jó mindkettőtöknek.

2022. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kapcsolatunk elejen volt, hogy napi 2x is egyutt voltunk. A rekord 12 volt egy heten es emlekszem ekkor azt mondtam neki, hogy ez nekem mar kicsit sok. Nekem ilyen heti 2-3 tokeletes lenne most
2022. jan. 2. 17:34
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is kicsit hasonló a helyzet, én vagyok a lány, eleinte többet igényeltem, mint amihez neki kedve lett volna, most olyan heti kettő alkalom szokott lenni, ez nekem elég. Volt olyan, hogy egyikünk sem kívánta, akkor két hétig nem volt szex, mert elég feszült időszak volt a suli és a munka miatt.

Beszéld meg vele, hogy ő igyekezzen kicsit odafigyelni erre te meg kevésbé ezen aggódni és allapodjatok meg abban, hogy heti hány lenne nektek az ideális, persze ettől azért alkalmanként el lehet térni.

2022. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Szeretoket tarts.
2022. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk is nő létemre én vagyok az "éhesebb". Én szeretnék heti 4-et, 5-öt, ő pedig 1-2 mert valóban fáradt munka után, vannak emellett más teendőink délután, hétvégén. Mi is huszonévesek vagyunk. Megegyeztünk heti 3-ban, de van amikor ez sincs. Neki ez a normális és ha több van akkor csak unott/monoton a szex. Így inkább 3 de az jó legyen.
2022. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Nekem kb a naponta/2 naponta 1 lenne az ideális. Most vagyok 41(F). Fiatalabb koromban is ez volt az optimális. Persze voltak eltérések, de kb ez vált be a legjobban. Most már ez sincs sajnos, oedig igényelném ugyanúgy. A feleségem szerintem már nem, pedig régen ...mint a nyulak
2022. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!