Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen elkap valami iszonyatos hiszti, és olyankor borzasztó undok vagyok. Ezt tudatosan meglehet oldani?

Figyelt kérdés
Tehát, a párom ha nem azt teszi amit én akarok elkezdek utálatos lenni, bunkó, érzéketlen arcot vágok. Ez előfordul akkor is amikor a barátaival vagyunk, mert hogy ragaszkodna ahhoz,hogy én is legyek vele. Szilveszteri buliba mentünk, én nem akartam már a végén menni de már levolt foglalva,le volt beszélve. Reggel ők folytatták az italozást én pedig haza akartam menni, mindent is megtettem ennek érdekében iszonyú hisztis csaptam mire ő összepakolt és hazajöttünk. A barátai a szememben mondták,hogy buligyilkos vagyok. Sokszor előfordul,ha valami nem tetszik. Leginkább ez a barátaihoz kötődik, akkor csinálom ezt ha velük van. Pedig én nem akarom tőlük elszakítani de szinte észre se veszem máris elönti az agyam valami és akkor már nincs leállás,a viselkedésem illetően. Most kezdek rájönni arra,hogy ez a pasi rohadt sokat enged és tűr nekem, valószínűleg más pasi kirakta volna már jó párszor a szűrömet? Ezt hívják sárkánynak? Mikor egy nő ilyen? Tudom,hogy utálja ha társaságban merev pofát vágok, de egyszerűen nem tudom elengedi magam.
2022. jan. 2. 19:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Nálam mar kuka lennel 1nap utan
2022. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Mi extrat tudsz?
2022. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Neked papucs pali kellene.

Mindig neked lenne szavad , ő meg èlveznè hogy apportirozik mint egy kiskutya.

2022. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen barátnőm, ő nem tudott ezzel megbirkózni. Elvileg, ha jók az értesüléseim, a következő barátjával már türelmesebb volt. A szakítás kicsit helyretette benne a "hisztifaktort", lehet neked is ez kell. A veszteség csodákra képes, amikor a saját felróható magatartásunkkal való szembenézésről van szó.
2022. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez ilyen 6-10 éves korban teljesen átlagos viselkedés, elsősorban egyke gyerekek, anyuci kisfiai és apuci kislányainak kedvence. Jellegzetessége, hogy a szülő hercegnek meg hercegnőnek nevezi a gyereket, aki a fejére is szarhat, nem számít. És ilyen nyiszorgással el is ér bármit.


Ismerős neked Dudley karaktere a Harry Potter könyvekből? Na kb. hozzá hasonló ez a "kihisztizek mindent" és "addig csinálom, amíg le nem megy kutyába"


[link]

2022. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2022. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ha te nem akarsz ott lenni, de ő erősködik és erőlteti, akkor valahol érthető, hogy feszült leszel. Ha a barátai mellett kerülsz leggyakrabban olyan szituációban, ahonnan szíved szerint menekülnél, akkor itt van a kutya elásva. Gondold végig, hogy miért nem akarsz a barátaival lenni, miért nem akartál eleve erre a bulira menni, aztán ezt legközelebb még az előtt beszéld meg a pároddal, hogy kiborulnál. Hozzatok esetleg szabályokat vagy beszéljétek meg legközelebb előre, hogy jó, elmész (annak ellenére, hogy nem akarsz, de ha már) de akkor legkésőbb X órakor hazamentek és kész.

A lányom most dackorszakos, nála ha éhes vagy fáradt akkor sokkal durvább a hiszti ha nem az történik, amit szeretne, és azért ha többnyire ilyen összejárós eseményekről van szó, simán lehet hogy nálad is ront a helyzeten a fáradtság. Nem azt mondom, hogy a hiszti a megoldás, mert nem, egy két éves gyereknek még nincs más eszköze kifejezni az érzéseit, csalódottságát, levezetni a feszültségét, neked meg azért már van, szóval ezen érdemes mindenképp változtatni, ugyanakkor azt nem lehet csinálni, hogy csak elnyomod magadban, mert a hisztit ahogyan 2 évesen, úgy 20-30 évesen is kiváltja valami, és első sorban ezt kell kezelni, a hiszti csak a tünet, ha nincs miért, akkor nem fogsz te sem buligyilkos lenni.

2022. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha a párod tudja kezelni ezt a bekattanásod akkor semmi gond.De ehhez birka türelem kell,és higgadtság egy férfi részéről...hogy hosszú távon bírja,és ne pattanjon el egyszer se.

Én azt javaslom neki,hogy ha látja a fejeden hogy jön ez a hiszti, akkor biztonságos helyre húzódjon hátra, és tűnjön levegőnek.Ha ez nem segít,akkor tegyen eléd csokikat.Ezekhez semmi más nem kell,mint csoki a zsebbe...de fontos hogy mindig legyen nála,minden helyzetben!

2022. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Pofákat vágni nem szép dolog. De azért azt hozzá kell tenni, hogyha jól értem, akkor elmentetek előző este a buliba. Egész este és reggel is viselted, hogy ott kell lenned és utána reggel, mikor tovább akart maradni, akkor csaptad ki a hisztit.


Azon mindenképpen érdemes lenne dolgoznod, hogy ne kiborulj, hanem előre jelezd, hogy neked ez most nem esik jól, menjetek haza. A párodnak meg azon, hogy figyelembe vegye, hogy neked elég volt, akkor az tényleg azt jelenti, hogy elég volt.


Ami nekem talán segített kicsit, hogy jártam ezzel pszichológushoz. Tipikus önismeret hiánya helyzet, hogy nem tudod magadról sem, hogy 10 percen belül robbansz, egyszer csak berobbansz. Nem mondom, hogy nem lehet együttélni ilyen emberrel, főleg, ha el tudsz tőle vonatkoztatni, hogy miattad robban és nem veszed fel, de azért nyilván kellemesebb, ha a másik tudja magáról és meg tudja előzni.


Szerintem, amit tehettetek volna, hogy 1. előre szólsz, mikor indultok, hogy nincs kedved menni, ne maradjatok sokat 2. ezt még egyszer tudatosítod a párodban reggel 3. a párod ennek hatására feláll és hazamentek. Ha ez nem játszik, mert nagyon maradni akar, akkor pedig elintézi, hogy te haza tudj jutni nélküle.

2022. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mert én már kinőttem a buliból, jó nem sűrűn megyünk el de ezek az évi pár alkalmak is kiborítanak, nincs baj ha ismerek mindenkit. Viszont ha már idegen emberek bekerülnek a társaságba teljesen elmegy minden kedvem, szerintem önbizalomhiány. Régen nem voltam ilyen, pár éve alakult ki és nem tud rajtam a párom segíteni akárhogy próbált. Amikor ő van az én baráti társaságommal ő annyira máshogy viselkedik, mindenkivel tud jófej lenni de nekem az arcomra van írva,hogy menj a .... Eljár velem színházba,meg elmegyünk ahová szeretném és ott nincs is baj de ha ők szerveznek valamit, soha nem tetszik nekem. Próbálom ideig óráig türtőztetni magam de aztán csúnyán összeveszek vele és Halleluja az a vége,hogy hazamegyünk
2022. jan. 2. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!