Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja lehet a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt óta a barátnőm nagyon furán viselkedik és , folyamatosan kérdezem , hogy mi a baj? Én csináltam valamit rosszul? Vagy valamit tettem amit nem kellett volna? Mindig az a válasza , hogy nincs semmi baja , de én érzem , hogy baj van , de nem hajlandó róla beszélni. Nem szokott ilyeneket csinálni mint most. Pl: egésznap szó szerint sorozatot néz, a lakásból ki sem mozdul, flegma, nincs kedve beszélgetni, hozzábújók , akkor hisztizik, stb… Ez így tényleg kedd dél óta kb így viselkedik. Nincs havija sem, és más férfi sem lehet a háttérben. Annyit viszont ki tudtam belőle szedni, hogy ami a problémája, arról csak az édesanyja tudhat, és arról még én sem.. Nem szeretem ezt, mivel szerintem egy kapcsolatban az őszinteség a legfontosabb. Nem is úgy ismerem mint aki félte kínosabb dolgokról beszélni, szóval nem hinném , hogy ilyen dolog van a háttérbe. Egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy mi ami ilyen szinten megtud változtatni egy nőt egyik percről, a másikra. Folyamatosan magamat hibáztatom, hogy nem foglalkozik velem, és hogy ez biztos azért van mert nem szeret. Már ezt a témát is fel hoztam, hogy biztosan szeret-e?! Válasza az volt , hogy igen, ne is gondoljak ilyen hülyeségekre. Tényleg nem tudom, és kezdem már unni sajnos, hogy nem hajlandó el mondani a baját, de közben meg rám van hárítva minden.. Soha nem tapasztaltam tőle ilyesmit, bár nem is régóta vagyunk együtt. A lány 23, én 20 . Előre is köszönöm az olvasóknak a választ!

2022. jan. 20. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Honnan Tudjam?! Bonyolultak a csajok. Látszik, hogy első kapcsolatod. Nem kell tulparázni a dolgokat, csigavér öcsém!


Amúgy menstruál. Nyugi. Legyél kedves vele, vigyél neki csokit, adj neki kis puszikat, járj a kedvében. Ha nagyon hárpia, akkor egye fene, Te megpróbáltad, hívd fel a titkos szeretődet! Rendeljetek pizzat és élvezzétek a piros betű nélküli napokat.

2022. jan. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
megcsalt és terhes
2022. jan. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Megcsal
2022. jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
89%

Kövezzenek meg: nekem is az volna a tippem, hogy megcsal. Exem akkor kezdett így viselkedni, amikor vastagon túlvoltunk az első megcsaláson. Van azonban még egy ötletem. Ha csak az anyja tudhat róla, valószínűleg szakadt a gumitok, és várandós - vagy már el is vetette (ilyenkor több nőismerősöm képtelen volt az akkori párjának a puszta jelenlétét is elviselni). Nem volt ilyen többnapos távolléte közelmúltban? A tévedések jogát teljes mértékben fenntartom.

Mindazonáltal MINDENKÉPPEN beszélned kell vagy vele (és ekkor feltétlen bele kell menni a konfliktusba), vagy az anyjával. Már csak a megnyugtatásod érdekében is. Állhat ezer meg egy ok a háttérben. Amíg valamelyikőjükkel nem sikerül egy tisztázó beszélgetést kicsikarni, az ötleteléseink puszta találgatások - mindenféle valós tény nélkül. Ezért kérlek arra, hogy próbáld meg az ötleteléseinket/félelmeidet nem tényként kezelni. A tisztázó beszélgetések során maradj tárgyilagos! Úgy nagyobb esélyed van megtudni bármit is, ha higgadt maradsz.

2022. jan. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Feketén-fehéren mondd meg, hogy ez s kapcsolat nem fog működik, ha nem tudjátok megbeszélni a problémát. Mondd el, hogy mi változott a viselkedésében, és hogy ez neked hosszú távon nem elviselhető. Vagy abbahagyja az ok nélküli hisztit, elvégre azt állítja, hogy nincs baj, vagy elmondja, hogy miért büntet. Ha nem, akkor lehet ballagni anyukához, de vissza már ne menjen.

Amúgy az is lehet, hogy elfelejtettél valamit, pl szülinap. Vagy valamiért úgy hitte, hogy megkéred, és nem.

Millió oka lehet.

2022. jan. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Nobol van.

Megkérdezted mi a gond mondta hogy semmi akkor minden oké. Kész.


Lehet hogy később a szemedre veti hogy amikor minden tökéletes volt nem javítottad meg a tökéletest de ezt is engedd el, oke, rendben.

2022. jan. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Mi lenne ha kimásznál a se_ggéből és hagynál neki egy kis levegőt? Komolyan nem lehet az embernek 1-2 rossz napja? Ha nem szivárvány és unikornis a nap 24 órájában az év 365 napján, akkor tuti megcsal, nem szeret, azonnal szakítani kell? Hogy lehet ennyire tapadni? A fasza kis érzelmi zsarolásról nem is beszélve.
2022. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Tesó, " folyamatosan kérdezem , hogy mi a baj? Én csináltam valamit rosszul? Vagy valamit tettem amit nem kellett volna?" ezt azért nem kéne, ettől csak határozatlannak, gyengének fogsz tűnni.
2022. jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
A 7-essel értek egyet. Bízz benne, elmondja majd, ha itt az ideje. Légy megértő és türelmes.
2022. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!