Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok az egész helyzethe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok az egész helyzethez? Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken volt párom születésnapja. Elöljáróban annyit hozzátennék még, hogy egyik barátnőmé is aznap volt, hívtak ünnepelni a hétvégére, de inkább a páromat választottam helyette.

Abban maradtunk, hogy pénteken elmegyünk moziba, aztán nálam alszik, és szombat reggel tőlem indulunk közösen kirándulni. Már mozi alatt is minden baja volt, kritizálta a filmet (amit egyébként ő választott), elhúzódott, amikor hozzá akartam bújni. A bunkó viselkedése ellenére igyekeztem kedves maradni, otthon várta a tortája, de ahelyett, hogy örült volna neki, megjegyezte, hogy most nem éhes, nem kér belőle, ha nem gond. Ezek után teljesen elkedvetlenedtem, elmondtam neki, hogy mennyire bántott a viselkedése, aztán elmentünk aludni. Reggel hamarabb ébredt, mint én, fáradt voltam, szerettem volna pihenni még egy kicsit, nem keltem fel vele. Fél óra múlva bejött hozzám, hogy ő inkább hazamegy, mert én úgyis alszom, neki meg lenne teendője otthon. Mondtam neki, hogy abban maradtunk, hogy innen megyünk együtt programozni, nem értem, hogy miért csinálja ezt. Erre azt válaszolta, hogyha nekem ez ilyen fontos, akkor marad, de semmi értelme, hogy itt legyen, ha nem csinálunk semmit az indulásig. Ilyen hozzáállással inkább hazaküldtem, és egyúttal a délutáni kirándulást is lemondtam. A fejemhez vágta, hogy milyen dolog ez részemről, ő ezt a programot várta egész héten. Aztán hazament. Estére bánta a korábbi viselkedését, hívott, elnézést kért. Átjött hozzám, kibékültünk. Erre másnap reggel némi vonakodás után közölte velem, hogy szombat délután ráírt az exe, akivel több, mint egy éve szakítottak egyébként, hogy megtalálta a régi közös lakásukban a párom valamilyen elektronikus holmiját, kell-e neki. Ennek közös kávézás lett az eredménye. Biztos vagyok benne, hogy nem csalt meg vele, egyszerűen beszélgettek, de a korábbi események függvényében irtó rosszul esett az egész. Azt is hozzátette amúgy, hogy nem esett jól neki a találkozás, felkavarta a másik látványa.

Korábban is viselkedett velem bunkón, de nem éreztem ennyire soknak. Négy hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem őt, de a szakítást fontolgatom.

22/L



2022. jan. 21. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy bunkó Te meg ajnarozod

Tipikus gyakoris buta lany vagy

Hajrá

2022. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mellette fogsz megöregedni :)
2022. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 Igen, a viselkedése szerintem is bunkó volt, az ajnározásról pedig annyit, hogy amiket érte teszek, azok teljesen normális dolgok lennének egy kapcsolatban. Én is kezdem belátni, hogy nem ezt a bánásmódot érdemlem részéről, de ha szerelmes vagy, akkor nehéz reálisan gondolkodni. Azért írtam ki a kérdést, hogy lássam mások véleményét is. Ebből nem tudom hogy sikerült levonni azt, hogy buta vagyok.

#2 Én is azt hiszem, csak nehéz meglépni a szakítást. De már rajta vagyok az ügyön lélekben. :)

2022. jan. 21. 21:10
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatban is ki kéne dobnod ezt az embert, mert abszolút nem becsül semmire.
2022. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Komolyan ne a kerdezot szidjuk mar, hanem a taho faszijat.

Kerdezo, ennel tobbet erdemelsz, szerintem szakitanod kellene

2022. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban nem volt semmi baja és addig a moziig normális volt, akkor lefogadom, hogy az exe nem azon a szombaton kereste meg, hanem már a pénteki program előtt és azért viselkedett így. Kuka a srác, ne húzd sokáig.
2022. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold
2022. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nincs túl az exen. Minden világos.
2022. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem talált semmiféle holmit. Direkt találkoztak. Még be is vallotta, hogy felkavarta, ezek szerint nem közömbös számára. Ne legyél már buta. Szándékosan alakította így a hétvégét, hogy tudjon találkozni az exével. Utána pedig azért volt kedves mert bűntudata volt.
2022. jan. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A szombati program lemondásával pedig szépen rád akarta volna kenni, hogy te legyél a bűnbak.
2022. jan. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!