Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandoan bajom van. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandoan bajom van. Hogyan fogjam fel jól?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatomban van vmi bajom.


Hogyan lehet ilyenek felett elmenni es szimplan csak jól érezni magam az aktualis barátommal?


Mostani pasimmal a mostani bajaim:

1. Tapadnak rá. Engem faggatnak a szomszedlányok is a barátomrol, leállítják, érdeklődők nyomulnak. A barátom persze leolt mindrnkit. A kérdés hogy meddig...

De amikor jön egyik másik nyomulni rá, vagy lesik az erkélyről stb, már rosszul vagyok. Es negatív hogy miért nem tudnak minket békénhagyni?

2. A kapcsolat mélyülésével mulik a szenvedélye. Eleinte még lehozta a csillagokat, ömlengett, ma meg már sima hétköznapi. Ez ijesztő. Ha igy haladunk, mi várható? Ő egy ilyen "változó érzetű" instabil ember lehet?



Ha azt nézzük ezek amolyan "pitiáner" dolgok.

Engem mégis lehoz az eletemről is úgy, hogy szinte nem is akarok vele találkozni. Ilyen pillanatokban valamiért teljesen megingok hogy lehet már megint nem olyannal vagyok akivel kéne lennem


Igen ám, de nekem minden egyes kapcsolatomban vannak vmilyen problémáim a masikkal...


Hogyan állítsam át az agyam hogy egyszer boldog legyek es ne vmi mesebeli tökéletességet keressek, ami nincs?



#hiba sérelem problémák
2022. jan. 24. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Keress egy ronda férfit.
2022. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az érzések csitulása valamelyest természetes, de ha a rózsaszín köd elmúlta után már nincs, ami összetart, akkor sajnos nem illetek össze.


A féltékenységet érdemes lenne kezelned. Megnézik, de attól még nem csal meg.

2022. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem instabilitás, hogy a kapcsolatban csitul a lángolás és igen, jönnek a hétköznapok.


Hogy ennyien bomlanak a hapsid iránt meg az erkélyről lesik - nem lehet, hogy ez a te mániád? Vagy Gerard Butlerrel élsz...?

2022. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jártam már rondával is.vele más bajaim voltak 1#:D


Nem féltékenység ez. Inkább irritál ahogy más lányok átmennek q.rvába ha megjelenunk ahelyett hogy szimplán köszönnének és kész. En bárkinek tudok szimplán köszönni pláne ha párja van.

2022. jan. 24. 16:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem mánia. Szabályosan jönnek hozzám is róla faggatni
2022. jan. 24. 16:40
 6/11 A kérdező kommentje:

Népszerű extrovert laza, mindez sokat dob a kisugárzásán, nem csak külső amugy. A külsővel önmagaban sehol nem lenne.

Híre is van. Mindenki ismer vkit aki ismeri.

Ha fel is szed magara, akkor is az "Isten" a csajok köreben.

Van vmiféle abszolut férfi kisugárzása.

De ugyanakkor közvetlen jófej barátkozós, a haverjai is rajtam keresik ha nincs meg, vagy nálam "nyivakolnak" neki hogy menjünk át hozzájuk. Ő a tarsaságok "magja" is.


Hát nem tudom en hogyan találjam meg a helyem mellette.

2022. jan. 24. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Ajj már megint itt nyikokgsz? Nem tudom milyen körökben mozoghatsz, de felénk, intelligens nők vannak, akik nem leskelődnek más ffiak után. Szerintem csak a te fejedben van, mint az összes többi hülyeség, amit állandóan írkálsz ide.
2022. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Mindenki mellett lesz valami "bajod", tök mindegy, hogy a saját mentalitásod vagy a párod miatt, mivel egy párkapcsolat sem tökéletes, szimplán azért, mert az életben semmi sem az. A "boldogan éltek, amíg meg nem haltak" nem véletlenül a tündérmesékben szerepel, oda is való. Ezt a tényt kell elfogadnod. Nincs veled baj, amiért látsz problémás dolgokat, de ez nem egy olyan dolog, amit meg tudsz szüntetni.


Eleve az agyunk problémák megoldására van kitalálva, ehhez ért, ezért még abban a valószínűtlen esetben is, ha nincs semmi probléma, akkor is lesz min agyalni, mert gyárt magának agyalnivalót. Az már csak felfogás kérdése, hogy ezt a tényt el tudod fogadni és nem rápörögni. Ezt a felfogást pedig te tudod magadévá tenni úgy, hogy igyekszel eszerint cselekedni.

2022. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi 8!

Akkorhát teljesen mindegy kivel vagyok. Mindig ez lesz. Illetve mindig lesz vmi.


Csak ki igy ki ugy dolgozza fel, vagy kezeli.

Akkorhát én még nem tudom kezelni.

2022. jan. 24. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Beteg az agyad ezt hívják beteges feltekenykedesnek.
2022. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!